Артикул: GT291084

Настільна гра - головоломка "Піраміда" / "Pyramid". GT291084

450 грн
В наявності
Логічна гра дозволить дорослим і дітям з інтересом розвивати свій інтелект, виконуючи різні завдання у дво- та тривимірному просторі. Це розвага - відмінний спосіб випробувати і поліпшити своє просторове мислення, а також можливість влаштувати азартне змагання між гравцями.
Перед початком гри кульки викладають у відділення запасів по краях ігрового поля. Гравці тягнуть жереб, щоб встановити, якими кульками вони гратимуть. Першим ходить гравець зі світлими кульками.

Суть гри: Побудувати піраміду, уклавши один на одного 30 кульок.

Мета гри: Помістити кульку на вершину піраміди.

Згідно з правилами, гравець протягом гри може заощадити кілька кульок і таким чином збільшити свої шанси зробити останній хід. Переможцем стає гравець, який зумів заощадити більшу кількість кульок і помістив останню кульку на вершину піраміди. Якщо гравець має зробити хід, але у нього більше не залишилося кульок, він прогорає.

Хід гри.

Початок гри. Гравці по черзі беруть зі своїх запасів по одній кульці і кладуть її в будь-яку комірку.

Покласти кульку на квадрат. Якщо протягом гри на полі (на першому або якомусь із наступних рівнів піраміди) кульки утворили один або кілька квадратів, гравець може покласти свою кульку на будь-який з них. У свій хід гравець може вчинити такі дії:

взяти кульку зі свого запасу і покласти її на ігрове поле;
взяти кульку зі свого запасу і покласти її на один із квадратів, що утворилися;
перенести один з кульок, що знаходяться на полі, на який-небудь квадрат, але тільки за умови, що ця кулька переміщається на один або більше рівень вище. Таким чином, гравець економить одну кульку. Якщо кулька на полі підтримує будь-яку іншу кульку, її переносити не можна.
Квадрат свого кольору. Гравець, який склав квадрат свого кольору, відразу ж знімає з поля одну або дві своїх кульки і відкладає їх у запас. Він може зняти будь-яку зі своїх кульок з будь-якого рівня піраміди (у тому числі і щойно викладену кульку) за умови, що ця кулька не підтримує інші кульки на полі. (Навіт
Матеріал: Пластик
Вік: Від 5-ти років
Країна виробник: Китай
Відправити відгук:

Ваша оцінка:

Доставка тільки за передоплатою.

Способи доставки

  • Самовивіз
  • Доставка кур'єром
  • Доставити до дверей клієнта можлива кур'єром поштових операторів Укрпошта або Нова Пошта
  • Транспортна компанія
  • Нова Пошта
  • Доставка "Укрпошта"

Доставка Новою Поштою відбувається протягом 1-3 днів після оплати. Відправлення здійснюються щодня в робочі дні інтернет-магазину. Вартість доставки від 40 грн і вище в залежності від об'ємної ваги посилки.

Як сплатити

  • Наложений платіж з частковою передоплатою
  • Онлайн оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay
  • Оплата чекового рахунку / оплата картою
  • Готівка (тільки самовивіз)

Можливе відправка наложеного платежу з передоплатою на картку Приватбанку в розмірі доставки товару в обох напрямках (наприклад, за вартістю доставки товару Новою Поштою в розмірі 45 грн, передоплата за товар 90 грн). Мінімальна сума передоплати становить 50 грн, але не менше 20% від суми замовлення.

Повна передоплата по картці ПриватБанку. При оплаті через термінали ПриватБанку просимо врахувати комісію, що стягується сам терміналом. Додаткових комісій на карті немає.

Оплата готівкою можлива при самостійній доставці товару в м. Хмельницький, ТЦ «Ріко» (проспект Миру, 69), на першому поверсі, у відділі дерев'яних іграшок Тотоша.

Схожі товари

Недавно переглянуті