Шановні відвідувачі, роботу Інтернет магазину «Тотоша» відновлено. Відправки будуть здійснюватися новою поштою та укрпоштою виключно за передплаченими замовленнями (замовлення із оплатою наложенним платежем не приймається). Тимчасові контактні телефони – 067-9449350, 067-3926532

Дерев'яні конструктори Mr.Playwood

Механічна дерев'яна модель "Карусель" від Mr. Playwood. 10403
Знижка -9% Новинка
В наявності Артикул: 10403
Механічна дерев'яна модель "Карусель" від Mr. Playwood. 10403
500 грн 550 грн

Конструктори Mr.Playwood: загадка, здивування і диво від магазину дитячих іграшок «Тотоша»

У багатьох поколінь дітей конструктори входять в топ бажаних подарунків на день народження і Новий рік. І ринку дитячих іграшок є чим здивувати маленьких інженерів - аналоги Lego tech, захоплюючий світ Ніндзяго, захоплюючі моделі Robotime.

Серед цього різноманіття виділяються конструктори Mr.Playwood. 3D - пазли, об'єднані в загальну оригінальну історію, підкорюють серця як хлопців років десяти, так і підлітків, які до своїх 13-14 років зазвичай відходять від світу іграшок.

Детальніше про унікальний всесвіт

Молодий український виробник пропонує юним архітекторам не просто набір деталей, які необхідно скласти в правильному порядку. Комплект також містить інструкцію з невеликим розповіддю про те, за яких обставин містеру Плейвуду прийшла в голову ідея про створення нової - не просто креативної, а й функціональної моделі.

Містер Плейвуд - головний персонаж фентезійної реальності, в якій людство рятується від світової екокатастрофи в гілках гігантського диво-дерева. З раннього дитинства хлопчик конструював предмети, які не тільки дивували дорослих своєю красою, а й знаходили застосування в побуті. Сьогодні обдарований конструктор - ректор Архітекторській академії, передає корисні знання талановитим послідовникам.

Конструктори Mr.Playwood розраховані на самостійну збірку підлітками від 14 років. Однак це не означає, що випробувати свій інженерний потенціал не можуть і хлопці молодшого віку.

Оригінальні 3D-пазли можна збирати й всією сім'єю. Гарантований інтерес викличуть три складові, без яких, на думку розробників, не може обійтися жоден хороший конструктор:

  • загадка, втілена в коробці, в яку упакований набір. Виробник радить, перш ніж розкривати комплект, струснути його, прислухатися і припустити, що ж ховається під кришкою;
  • здивування. Кожна фігурка вражає незвичайними механізмами й нестандартним баченням звичних предметів;
  • диво. Сама легенда про містера Плейвуде і жителів його всесвіту просякнута їм. Занурює в казку і дерево-притулок, яке виросло з крихітного насіння, в яке люди вклали багатовіковий досвід і знання.

Конструктори Mr.Playwood: переваги моделей

  • Безпека. Всі елементи виконані з екологічного матеріалу - деревини, краї якої бездоганно відшліфовані. Це означає, що дитина не ризикує заробити алергію або поранитися об гострі грані.
  • Зручність збірки. Під робочу поверхню можна виділити пакувальну коробку. Елементи не потребують посадки на клей. Для більш надійної зчіпки кожна деталь оброблена воском. Крім цього, збираючи конструктори Mr.Playwood, юні інженери і їхні старші помічники іноді застосовують еластичну нитку, зміцнюючу з'єднання.
  • Пізнавальний потенціал. Як і багато інших, дерев'яні розвиваючі іграшки, моделі від містера Плейвуда не просто розважають дитини чи підлітка, але і дають йому уявлення про навколишній світ. Конструктори також сприяють розвитку дрібної моторики, стимулюють уяву і просторове мислення, вчать мислити послідовно і логічно.

Дерев'яний конструктор Mr.Playwood: асортимент в інтернет-магазині «Тотоша»

Одна з особливостей, що вигідно відрізняє конструктор «Містер Плейвуд» від інших представників подібної продукції, - широке різноманіття тем. В арсеналі підростаючих інженерів:

Дивовижний тваринний світ

Цей сегмент 3D-пазлів пропонує не тільки фігурки представників фауни, реально існуючих в природі, наприклад маленького жабеняти. Доступні й конструктори Mr.Playwood, збірка яких подарує захопленим архітекторам образи міфічних персонажів.

Стімпанковий бойовий єдиноріг, що повторює ідею троянського коня, - навряд чи такою іграшкою може похвалитися будь-яка колекція. Величні крила, ріг, який служить головним захистом, і секретна скринька, захована в тулуб птахоконя. Збірка такого скарбу принесе хлопцям величезне задоволення.

Конструктори Mr.Playwood: трохи цікавої географії

Звичайно, на уроках, присвячених опису землі, кожен бачив її модель. А що, якщо зібрати глобус зі звичними материками, океанами й горами самостійно? Глава академії Плейвуд надасть юним студентам таку можливість. З аналогом землі, який починає обертатися, якщо задіяти спеціальний механізм, уроки географії стануть більш оригінальними.

Конструктори Mr.Playwood: транспорт для міжгалактичних подорожей своїми руками

Для адептів академії, якою керує геніальний професор, немає нічого неможливого. Тут займаються і автоінжинірингом.

Безперешкодно перетинати світи в пошуках нових знань і відкриттів допоможе машина «Старбайк».

При правильній збірці 149 елементів утворюють єдиний механізм, який здатний переміщатися не тільки віртуально, а й на звичайній гладкій поверхні - підлозі, столу, асфальту. Дистанція, на яку автомобіль може від'їхати від запуску його власника, - 7 м.

Конструктори Mr.Playwood: настільні ігри для невеликої компанії

Конструкторський геній містера Плейвуда пропонує молодшим учням кишеньковий варіант знайомих «Хрестиків-нуликів» і «квача».

Мініатюрні 3D-моделі, якщо вірити відгуками задоволених власників, можна взяти з собою на пікнік, в довгу поїздку, урізноманітнити нею вечірнє дозвілля.

Купити конструктор Mr.Playwood можна в інтернет-магазині дитячих іграшок «Тотоша» за лояльною ціною.

Перерахованими варіантами арсенал «Тотоша» не обмежується. У списку доступних комплектів для збірки також представлені мінікопії дитячих атракціонів і аналоги рушниці, що стріляє гумовими кулями.

Придбати конструктори Mr.Playwood, іграшки Познавалка, набори для творчості та іншу продукцію можна на сайті «Тотоша», попередньо ознайомившись з фото. Доступна доставка в будь-який регіон України.