Дерев'яні конструктори Mr.Playwood

Механічна дерев'яна модель "Глобус" від Mr. Playwood. 10202
Новинка
Механічна дерев'яна модель "Рушниця" від Mr. Playwood. 10005
Новинка
Механічна дерев'яна модель "Карусель" від Mr. Playwood. 10403
Новинка

Конструктори Mr.Playwood: загадка, здивування і диво від магазину дитячих іграшок «Тотоша»

У багатьох поколінь дітей конструктори входять в топ бажаних подарунків на день народження і Новий рік. І ринку дитячих іграшок є чим здивувати маленьких інженерів - аналоги Lego tech, захоплюючий світ Ніндзяго, захоплюючі моделі Robotime.

Серед цього різноманіття виділяються конструктори Mr.Playwood. 3D - пазли, об'єднані в загальну оригінальну історію, підкорюють серця як хлопців років десяти, так і підлітків, які до своїх 13-14 років зазвичай відходять від світу іграшок.

Детальніше про унікальний всесвіт

Молодий український виробник пропонує юним архітекторам не просто набір деталей, які необхідно скласти в правильному порядку. Комплект також містить інструкцію з невеликим розповіддю про те, за яких обставин містеру Плейвуду прийшла в голову ідея про створення нової - не просто креативної, а й функціональної моделі.

Містер Плейвуд - головний персонаж фентезійної реальності, в якій людство рятується від світової екокатастрофи в гілках гігантського диво-дерева. З раннього дитинства хлопчик конструював предмети, які не тільки дивували дорослих своєю красою, а й знаходили застосування в побуті. Сьогодні обдарований конструктор - ректор Архітекторській академії, передає корисні знання талановитим послідовникам.

Конструктори Mr.Playwood розраховані на самостійну збірку підлітками від 14 років. Однак це не означає, що випробувати свій інженерний потенціал не можуть і хлопці молодшого віку.

Оригінальні 3D-пазли можна збирати й всією сім'єю. Гарантований інтерес викличуть три складові, без яких, на думку розробників, не може обійтися жоден хороший конструктор:

  • загадка, втілена в коробці, в яку упакований набір. Виробник радить, перш ніж розкривати комплект, струснути його, прислухатися і припустити, що ж ховається під кришкою;
  • здивування. Кожна фігурка вражає незвичайними механізмами й нестандартним баченням звичних предметів;
  • диво. Сама легенда про містера Плейвуде і жителів його всесвіту просякнута їм. Занурює в казку і дерево-притулок, яке виросло з крихітного насіння, в яке люди вклали багатовіковий досвід і знання.

Конструктори Mr.Playwood: переваги моделей

  • Безпека. Всі елементи виконані з екологічного матеріалу - деревини, краї якої бездоганно відшліфовані. Це означає, що дитина не ризикує заробити алергію або поранитися об гострі грані.
  • Зручність збірки. Під робочу поверхню можна виділити пакувальну коробку. Елементи не потребують посадки на клей. Для більш надійної зчіпки кожна деталь оброблена воском. Крім цього, збираючи конструктори Mr.Playwood, юні інженери і їхні старші помічники іноді застосовують еластичну нитку, зміцнюючу з'єднання.
  • Пізнавальний потенціал. Як і багато інших, дерев'яні розвиваючі іграшки, моделі від містера Плейвуда не просто розважають дитини чи підлітка, але і дають йому уявлення про навколишній світ. Конструктори також сприяють розвитку дрібної моторики, стимулюють уяву і просторове мислення, вчать мислити послідовно і логічно.

Дерев'яний конструктор Mr.Playwood: асортимент в інтернет-магазині «Тотоша»

Одна з особливостей, що вигідно відрізняє конструктор «Містер Плейвуд» від інших представників подібної продукції, - широке різноманіття тем. В арсеналі підростаючих інженерів:

Дивовижний тваринний світ

Цей сегмент 3D-пазлів пропонує не тільки фігурки представників фауни, реально існуючих в природі, наприклад маленького жабеняти. Доступні й конструктори Mr.Playwood, збірка яких подарує захопленим архітекторам образи міфічних персонажів.

Стімпанковий бойовий єдиноріг, що повторює ідею троянського коня, - навряд чи такою іграшкою може похвалитися будь-яка колекція. Величні крила, ріг, який служить головним захистом, і секретна скринька, захована в тулуб птахоконя. Збірка такого скарбу принесе хлопцям величезне задоволення.

Конструктори Mr.Playwood: трохи цікавої географії

Звичайно, на уроках, присвячених опису землі, кожен бачив її модель. А що, якщо зібрати глобус зі звичними материками, океанами й горами самостійно? Глава академії Плейвуд надасть юним студентам таку можливість. З аналогом землі, який починає обертатися, якщо задіяти спеціальний механізм, уроки географії стануть більш оригінальними.

Конструктори Mr.Playwood: транспорт для міжгалактичних подорожей своїми руками

Для адептів академії, якою керує геніальний професор, немає нічого неможливого. Тут займаються і автоінжинірингом.

Безперешкодно перетинати світи в пошуках нових знань і відкриттів допоможе машина «Старбайк».

При правильній збірці 149 елементів утворюють єдиний механізм, який здатний переміщатися не тільки віртуально, а й на звичайній гладкій поверхні - підлозі, столу, асфальту. Дистанція, на яку автомобіль може від'їхати від запуску його власника, - 7 м.

Конструктори Mr.Playwood: настільні ігри для невеликої компанії

Конструкторський геній містера Плейвуда пропонує молодшим учням кишеньковий варіант знайомих «Хрестиків-нуликів» і «квача».

Мініатюрні 3D-моделі, якщо вірити відгуками задоволених власників, можна взяти з собою на пікнік, в довгу поїздку, урізноманітнити нею вечірнє дозвілля.

Купити конструктор Mr.Playwood можна в інтернет-магазині дитячих іграшок «Тотоша» за лояльною ціною.

Перерахованими варіантами арсенал «Тотоша» не обмежується. У списку доступних комплектів для збірки також представлені мінікопії дитячих атракціонів і аналоги рушниці, що стріляє гумовими кулями.

Придбати конструктори Mr.Playwood, іграшки Познавалка, набори для творчості та іншу продукцію можна на сайті «Тотоша», попередньо ознайомившись з фото. Доступна доставка в будь-який регіон України.