Шановні відвідувачі, роботу Інтернет магазину «Тотоша» відновлено. Відправки будуть здійснюватися новою поштою та укрпоштою виключно за передплаченими замовленнями (замовлення із оплатою наложенним платежем не приймається). Тимчасові контактні телефони – 067-9449350, 067-3926532

Дерев'яні конструктори Robotime

Конструктор Robotime : цікаві 3D-моделі в інтернет-магазині «Тотоша»

Значний сегмент в індустрії дитячих розваг займають конструктори та пазли. На другому місці - дерев'яні розвиваючі іграшки.

Виробник Robotime зміг поєднати у своїй продукції всі трендові напрямки. Конструктор Robotime - це розвиваючий тривимірний пазл з екологічно чистих матеріалів, купити який жителі України можуть в інтернет-магазині «Тотоша».

Історія бренду

Компанія Robotime з'явилася в Китаї у 2007 році та відразу зарекомендувала себе як креативний виробник, основними пріоритетами якого є якість, великий вибір і використання новітніх технологій.

Першим продуктом компанії став динозавр T-Rex, якого діти повинні були зібрати та оснастити невеликим двигуном. Цей конструктор Robotime управлявся за допомогою дистанційного пульта.

Згодом лінійка товарів стала набагато ширшою, зросла і креативність. У хід пішли сонячні батареї та звукові команди. Дерев'яний зоопарк від Robotime навчився ходити, гарчати та полювати.

Сьогодні компанія володіє кількома дочірніми брендами та спеціалізується на об'ємних пазлах і іграх, які здатні скласти гідну компанію такій розвиваючій продукції, як, наприклад, іграшки Познавалка.

Дерев'яний конструктор Robotime можна сьогодні побачити на полицях дитячих магазинів не тільки України, але і Канади, країн Європи, США.

Переваги виробника

 1. Екологічність і гіпоалергенність матеріалів. У виробництві використовується натуральна деревина, щільний папір, рослинні волокна і нетоксичні фарби.
 2. Безпека. Кожна деталь в наборах ретельно відшліфована. Завдяки якісній обробці малюк не зажене скалку і не подряпається об гострі кути.
 3. Широкий віковий діапазон аудиторії. Продукція Robotime гарантовано викличе однаковий інтерес у дітей, їх батьків та навіть бабусь і дідусів. Різноманітність лінійок дозволить вибрати відповідний конструктор і для малюка 5-6, і для підлітка 13-14 років. Оскільки збірка багатьох механізмів вимагає точності та технічної кмітливості, дитині потрібна допомога дорослого, щоб правильно встановити всі пружини та інші комплектуючі.
 4. Універсальність. Дерев'яний конструктор Robotime стане прекрасним подарунком і для дівчинки, і для хлопчика. Бренд пропонує найширший асортимент моделей - від лялькових будиночків і цілих вулиць з магазинами та майстернями до літальних апаратів (літаки, біплани, дирижаблі) на сонячних батареях. А самих маленьких творців захоплять 3D-пазли-розмальовки.
 5. Пізнавальна цінність. Конструктор від Robotime дозволить познайомити дитину з етапами технічного прогресу. У його арсеналі карети, повітряні кулі, дирижаблі, паровози, ретро і сучасні автомобілі.

Конструктор Robotime: докладніше про тематику

Звичайно, «транспортні» сюжети представлені широко, але ними асортимент не обмежується. Крім засобів пересування, діти різного віку можуть зібрати

Інтер'єрні моделі

Юні шанувальники флористики порадують себе справжньою теплицею або садом. Хлопцям, яких не відірвеш від книги, доступна міні-бібліотека. Початківців бізнесменів приверне власне кафе або кондитерська.

Крім цього, можна знайти конструктор Robotime, що імітує:

 • музичну студію;
 • майстерню кравця;
 • туристичний кемпінг;
 • домашній інтер'єр - вітальні, спальні, кухні, робочі кабінети.

   

Механіка

Якщо інтер'єрні конструктори припускають статичне використання (зібрав і поставив на полицю), то механічні моделі дозволять дитині не просто милуватися отриманим результатом, але і залучити його в грі.

 1. Музичні скриньки будуть звучати, причому кожна з них отримає свій «голос».
 2. Зібраний локомотив помчить по рейках.
 3. Динозавр заричить, підкоряючись бавовні.
 4. Із зібраної зброї можна буде постріляти.
 5. Конструктор Robotime у вигляді годинника і календаря займе своє місце на письмовому столі, щоб показувати час і дату.
 6. Навіть дерев'яний проєктор, деталі якого малюк з'єднає власними руками, виконає свою реальну функцію - зможе показати фільм.

Чим доповнити колекцію

Корисним і функціональною прикрасою дитячої може стати не тільки механічний або статичний конструктор Robotime. Не зайвими в колекції іграшок будуть набори для творчості від тієї ж торгової марки. Тут представлені комбіновані варіанти. Необхідно не тільки зібрати модель, але і розфарбувати її.

До конструкторів, які вимагають декоративного оформлення, відносяться:

 • фургон з морозивом;
 • музична карусель;
 • парк розваг;
 • оригінальні підставки для канцелярського приладдя (у вигляді телефонної будки, радіоприймача або шкільного ранця).

В індивідуальному дизайні також потребують роботи та ціла флотилія вітрильних і парових кораблів.

Чим корисний конструктор Robotime

Користь конструктора для дітей давно доведена педагогами, фізіологами та численними дослідженнями.

Робота з дрібними деталями розвиває моторику, яка безпосередньо впливає на когнітивні та мовні здібності. Конструктор також стимулює творче мислення і фантазію. Не зайвим буде уміння планування, проходження чітким алгоритмам для досягнення мети - зібрати не тільки схожу на прототип модель, але і, як у випадку з Robotime, що працює.

Крім цього, конструктори від Robotime розвивають естетичний початок (завдяки розфарбовуванню), музикальний слух, відкривають дизайнерські, архітектурні та інженерні таланти.

Купити конструктор Robotime : великий асортимент і кращі ціни від магазину іграшок «Тотоша»

У каталозі інтернет-магазину турботливі батьки знайдуть вантажівки, паровози, автомобілі та інші моделі на власний і смак майбутнього маленького власника.Конструктор Robotime та інші товари, наприклад іграшки ТМ Вундеркінд, мами й татусі зможуть вивчити по фото, ознайомитися з докладними характеристиками та відгуками інших клієнтів магазину.