Іграшки ТМ Вундеркінд

Іграшки Вундеркінд: розвиток дитини з перших днів

Турботливі батьки хочуть, щоб їх дитина виросла ерудованою та всебічно розвиненою. Раніше в арсеналі розвиваючих технік були тільки книги й усне спілкування. Сьогодні асортимент іграшок, спрямованих на розвиток, настільки великий, що перед старшим поколінням відкриваються воістину безмежні горизонти.

Всілякі мозаїки, вкладиші, креативний об'ємний конструктор Robotime допоможуть дітям і їх батькам скрасити дозвілля і провести час не тільки з цікавістю, але і з користю.

На те, щоб приносити користь, зараз направлено більшість іграшок. Майже кожен виробник намагається зробити розважальний елемент другорядним, а на перше місце поставити розвиток соціально-побутових навичок або особистих якостей дитини. Іграшки Вундеркінд - яскраве тому підтвердження.

Асортимент розвиваючих наборів від «Вундеркінд»

Всі іграшки Вундеркінд сприяють знайомству малюків з навколишнім світом і придбання нових знань, умінь, навичок. Найбільша перевага полягає в тому, що батьки зможуть підібрати набори для дітей будь-якого віку.

Для мам і тат немовлят пропонуються найрізноманітніші комплекти карток Домана. Всі вони відповідають вимогам методики за розмірами, кількістю елементів і використовуваним кольорам. Їх довговічній службі сприяє ламінована оболонка.

Хлопцям трішки дорослішим доступні іграшки Вундеркінд, розроблені за методикою Марії Монтессорі. Перш за все це різні шнурівки, ґудзики, пальчикові лабіринти та, звичайно, рамки-вкладиші.

Батьки 3-5-річних малюків зможуть придбати дерев'яні кубики й дидактичні альбоми для занять по системі педагогів-новаторів Нікітіних.

Картки Домана: докладніше про принципи та користь

Система мнемонічних карток була розроблена Гленном Доманом в середині минулого століття.

Суть методики полягає в тому, щоб створити у дитини міцні асоціативні зв'язки між поняттям і зовнішнім виглядом об'єкта. Мета досягається за допомогою короткочасною, але частою демонстрацією одних і тих же картинок, розбитих за тематиками.

Іграшки Вундеркінд припускають знайомство з такими сюжетами, як:

  • тваринний світ;
  • транспорт;
  • фрукти овочі.

Іграшки Вундеркінд цього напрямку також допоможуть вивчити основи рідної та іноземної мов, рахунки та листи.

За задумом Домана, батьки повинні показувати картки дитині кілька разів на день, озвучуючи, що на них зображено. При цьому, демонстрація однієї картинки триває не більше 2-4 секунд. Кількість «слайдів» поступово збільшується з 10 до 120 штук за заняття.

Для закріплення ефекту одну картку слід показувати не більше 30 разів - по 3 рази протягом 10 днів. Після цього її заміщають новою.

Займатися за цією методикою можна з того моменту, коли малюк починає фокусувати погляд.

Такі іграшки Вундеркінд дозволять розвинути короткочасну і довготривалу пам'ять, виробити навички письма і рахунку, закласти основи багатого словникового запасу, поліпшити здатність концентруватися на об'єктах.

Педагогіка Монтессорі

Іграшки Вундеркінд, розроблені по системі Марії Монтессорі, спрямовані на розвиток когнітивних і мовних можливостей через дрібну моторику. Саме Монтессорі перша помітила зв'язок між мисленням, мовою і моторними навичками. На підставі зробленого висновку італійський лікар і педагог запропонувала дерев'яні розвиваючі іграшки - лабіринти, шнурівки, рамки-вкладиші. Їх можна знайти в асортименті інтернет-магазину іграшок «Тотоша».

За допомогою шнурівок, вкладишів і інших матеріалів Монтессорі дитина навчиться розрізняти форми, співвідносити ціле і частину, диференціювати кольори.

Дерев'яні іграшки Вундеркінд абсолютно безпечні, оскільки не містять дрібних деталей, і цікаві. Наприклад, рамки-вкладиші можуть допомогти познайомитися з:

  • транспортом;
  • тваринним світом;
  • рахунком;
  • або навіть розповісти казку.

Ще одна перевага - екологічність матеріалів. При контакті з дерев'яними наборами дитина не отримає алергію і не заподіє собі шкоди, спробувавши якийсь елемент на зуб.

Іграшки Вундеркінд : методика Нікітіних

Розвиваючі набори, які прийшли в педагогіку від подружжя Нікітіних, правильніше називати головоломками. Справитися з ними без допомоги батьків у малюка навряд чи вийде. Принаймні, не варто сильно розраховувати на успіх після першої спроби.

Іграшки, розроблені подружжям Нікітіних для власних дітей, є наборами кубиків, куточків, цеглинок різних кольорів. Кожен комплект передбачає окрему мету:

  1. Скласти заданий візерунок.
  2. Зібрати квадрат з елементів різних форм.
  3. Скласти коло з секторів.

Для кожного набору розроблений дидактичний альбом із завданнями, що вимагає йти від простого до складного. Наприклад, іграшки Вундеркінд серії «Склади візерунок» спочатку не зажадають від малюка нічого складнішого, ніж зібрати горизонтальну лінію одного кольору. Однак поступово дитина прийде до складання цілих музичних сюжетів.

Методика Нікітіних, як і багато інших розвиваючих іграшок, представить малюкові базові форми, кольору спектра, познайомить дошкільнят з поняттям дрібного числа.

Користь таких наборів безсумнівна. Головоломки розвивають логічне мислення, посидючість, увагу, образне мислення, вміння самостійно шукати рішення складних завдань.

Купити іграшки Вундеркінд в магазині «Тотоша»

В асортименті інтернет-магазину представлений багатий вибір карток Домана, різноманіття дидактики Нікітіних, корисні набори Монтессорі.

Покупців порадує не тільки арсенал, але і доступна ціна на іграшки Вундеркінд. Барвисті фото дозволять оцінити габарити та комплектацію товару, а відгуки задоволених покупців допоможуть зробити висновок про якість продукції.

Шанувальники ігрової дидактики зможуть придбати для дітей іграшки Познавалка, навчальні пазли, набори для творчості, настільні ігри.

Замовити комплекти, які сподобалися, можна з доставкою по всій Україні.