Шановні відвідувачі та покупці Інтернет магазину Тотоша, в період із 4-го по 6-е серпня включно відвантаження ваших замовлень не буде здійснюватися у зв'язку із проведенням інвентаризації. Робота у звичайному режимі буде відновлена із понеділка 9-го серпня.

Пластикові блокові конструктори

Гра 8202 гірка-Лабіринт, кульки, 176 дет.
Знижка -10% до кінця акції 19 днів
В наявності Артикул: 8202

Гра 8202 гірка-Лабіринт, кульки, 176 дет.

225 грн 250 грн
Пластикові блокові конструктори - фото-2

Блокові конструктори для дітей є найпоширенішими серед дитячих розвиваючих іграшок. Малюки вперше знайомляться з наборами кубиків у віці близько 1 року, коли активно проявляють інтерес до навколишніх предметів, і хочуть пробувати їх на дотик. Вони створені відповідно до вікових особливостей дітей, а їх користь навряд чи можна переоцінити, адже вони сприяють гармонійному розвитку розумових процесів, а також:

  • координації рухів
  • дрібної моторики ручок
  • логіки і уяви
  • уважності й посидючості

Купуючи дитячий пластмасовий конструктор з блоками, Ви можете без побоювання пропонувати його своєму малюку, так як великі деталі він не проковтне, навіть якщо вирішить спробувати їх "на зуб".

Будуємо будиночки з конструктора

Сучасні вироби виготовлені з легких, але при цьому міцних матеріалів, тому якщо непосида захоче випробувати конструктор на міцність і вдарить або кине на нього що-небудь - він витримає навантаження, не трісне і не відколу, тим самим виключаючи нанесення фізичної шкоди. Завдяки невеликій вазі, їх можна без особливих зусиль пересувати по кімнаті і брати з собою на прогулянку. Незважаючи на те, що блокові конструктори для дітей виробляють із пластмаси, в їх виготовленні використовується виключно безпечне сировину, яке не виділяє токсичних речовин і не деформується.

Дитячий пластмасовий конструктор в інтернет-магазині Тотоша

Пластикові блокові конструктори - фото-2

За допомогою високої якості продукції, Ви можете не сумніватися в тому, що конструктори прослужать не для одного покоління, і з ними гратимуть ще й Ваші внучата. Наша компанія реалізує першокласні товари, в тому числі і блокові конструктори для дітей, від українських і зарубіжних брендів, які пройшли ретельну перевірку за європейськими стандартами. Здійснити покупку Ви можете через корзину на сайті або, за вищевказаними номерами телефонів. Ми подбаємо про оперативну доставку надійної кур'єрською службою, або Ви можете забрати замовлення самостійно, в магазині міста Хмельницький.

Можливо, Вас зацікавлять і інші категорії: мозаїки, головоломки, пазли, шнурівки, сортери.