Творчість

Творчість - фото-2

Дитячі набори для ліплення - це чудовий інструмент для захоплюючих творчих ігор. Вони дають простір фантазії, вчать посидючості і відкриває необмежений простір для креативу. Завдяки цим простим і нехитрим іграшок, можна зробити безліч виробів своїми руками. Залежно від тематики, Ви можете підібрати наборчики, які зацікавлять і хлопчиків, і дівчаток:

  • "Фабрика морозива"
  • "Райдужні вафлі"
  • "Смачні тістечка"
  • "Містер Зубастик"

Тісто для ліплення купити яке Ви можете у нас, є абсолютно безпечним і нешкідливим, навіть якщо Ваш малюк вирішить спробувати його на смак. Воно призначене спеціально для дітей, а тому виготовляється виключно з натуральних компонентів. У разі, якщо дитина відкусить і проковтне шматочок із загальної маси. Його особливість - у невідповідності запаху і смаку, так як їх часто роблять з приємним, солодкуватим ароматом, але при цьому, сильно солоним. Це і відбиває у чада бажання з'їсти пластилін.

Навчальна діяльність вдома

Процес ліплення - це не тільки спосіб зайняти карапуза на тривалий час, а й своєрідна пальчикова гімнастика, яка стимулює розумові процеси, мовний апарат, логічне мислення і моторику рук. Дитячі набори для ліплення бувають різних видів, виходячи з переваг і напрямки захоплень. Непосиди зможуть "приміряти" різні професії, і випробувати себе в ролі кондитера, пекаря або навіть стоматолога. У нашому онлайн-каталозі представлені товари для дітей різного віку: малюкам від 3-х років рекомендується купувати тісто для ліплення з трафаретами, для вирізання в формі звіряток або машинок.

Чому варто купити дитячі набори для ліплення?

Творчість - фото-2

В інтернет-магазині Тотоша Ви знайдете те, що потрібно для гармонійного розвитку дітей: конструктори, лялькові театри, дерев'яні 3Д пазли ТМ ekoGOODS, і багато іншого. Тісто для ліплення купити яке можна разом з наборами, неодмінно порадує своєю доступною ціною, тому кожен батько зможе порадувати улюблене дитя нової іграшки. З нами, покупки стають швидкими, вигідними і приємними: зробивши замовлення через кошик або, звернувшись за допомогою до наших співробітників за вищевказаними номерами телефонів - Ви заощадите дорогоцінний час, не витрачаючи його на виснажливі походи по магазинах.