Шановні відвідувачі, роботу Інтернет магазину «Тотоша» відновлено. Відправки будуть здійснюватися новою поштою та укрпоштою виключно за передплаченими замовленнями (замовлення із оплатою наложенним платежем не приймається). Тимчасові контактні телефони – 067-9449350, 067-3926532

Пірамидки, сортеры, геометрики

Дерев'яна головоломка, сортер, логіка Квітка

Дитячі дерев'яні головоломки - навчаємося граючи

Їх незаперечна корисність у тому, що в процесі простого, на перший погляд, заняття, малюк набуває корисних навичок, які стануть у нагоді йому в житті. Наприклад, дерев'яний сортер зі шнурочками , принцип якого заснований на правильному сортуванні фігур, і оснащений ниточками - дитина повинна просовувати їх у спеціальні отвори, що в майбутньому спростить процес зав'язування шнурків та інше. У нашому інтернет магазині Ви зможете прочитати детальний опис кожного виробу, та дерев'яні пірамідки купити за найкращою ціною.

Як вибрати іграшку-сортер?

Для початку розберемося, що таке дерев'яний сортер? Це ніщо інше, як дерев'яні розвиваючі іграшки, які сприяють розвитку дрібної моторики рук, логічного мислення та вчать спритності. Перш, ніж придбати дитячі дерев'яні головоломки, насамперед погляньте на такі критерії:

  • всі елементи повинні бути оброблені в кілька етапів - щоб уникнути виникнення засічок і тріщин.
  • Яскраві кольори та різноманітні малюнки - щоб зацікавити хлопців яскравою зовнішністю.
  • Матеріали, що використовуються - це важливий момент, тому що карапуз буде тісно контактувати з предметом. Радимо віддати перевагу натуральному дереву - це екологічна сировина, яка не завдає шкоди здоров'ю .

Вони можуть бути найрізноманітніших форм і розмірів - у вигляді кумедних звірят, годинників, машинок або геометричних фігурок. Будьте впевнені, діти будуть надовго захоплені такою грою і проведуть її з користю.

Дерев'яна іграшка Пірамідка-ключ Рибка

Дерев'яні пірамідки купити в інтернет-магазині Totosha.com.ua

Якщо Ви дбаєте про гармонійний розвиток свого чада, і вирішили порадувати синочка чи доньку новою іграшкою, дитячі дерев'яні головоломки – це те, що Вам потрібно! Здійснити покупку можна через кошик на сайті або Ми співпрацюємо з перевіреними кур'єрськими службами, тому Ви можете бути впевнені в тому, що Ваше замовлення прийде точно в строк.

Зверніть увагу на такі категорії, які можуть бути для Вас актуальними: конструктори, шнурівки, стукaлки .