Шановні відвідувачі, роботу Інтернет магазину «Тотоша» відновлено. Відправки будуть здійснюватися новою поштою та укрпоштою виключно за передплаченими замовленнями (замовлення із оплатою наложенним платежем не приймається). Тимчасові контактні телефони – 067-9449350, 067-3926532

Розвиваючі іграшки для дітей

Розвиваючі іграшки для дітей - маленькі помічники у вихованні

Розвиваючі іграшки для дітей - фото-1

В епоху стрімкого розвитку технічного прогресу, коли наука впевнено зробила крок вперед, сучасних діточок навряд чи здивуєш пластиковими пупса або звичайними машинками - в плані підбору іграшок вони стали досить досвідчені. Ще кілька десятиліть тому тодішнє покоління не могло уявити, що їхні діти і внуки будуть мати власний міні-ноутбук або іграшковий смартфон, які з вигляду складно відрізнити від справжнього. Хто б міг подумати, що це станеться з нами, але майбутнє вже настало, і ми повинні впевнено крокувати "в ногу" з часом. Як відомо, малюки в перші роки з моменту появи на світ активно пізнають світ, а починаючи з півроку вони вже потребують різних іграшки, які активізують обидві півкулі мозку і розвиваючих сенсорні системи. Сміємо розвіяти той міф, що вони коштують надзвичайних грошей - купити інтерактивну іграшку зараз по кишені будь-якому батькові чи матері, адже часто виробники встановлюють цілком прийнятні ціни на розвиваючі іграшки.

Переваги товарів в нашому онлайн-каталозі

Ми прекрасно розбираємося в вікових особливостях, і обізнані про те, що зацікавить однорічних карапузів, так і дошкільнят. Саме тому, асортимент нашого інтернет-магазину дуже різноманітний і підібраний відповідно до основних вимог. Розвиваючі іграшки які ми реалізуємо:

  • виготовлені з висококласних і нетоксичних матеріалів
  • відрізняються яскравими квітами і оригінальним дизайном
  • націлені на гармонійний розвиток логіки і творчого мислення

Інтерактивні "друзі" мають штучний інтелект, і створені спеціально для того, щоб взаємодіяти з людиною. Насправді, розвиваючі іграшки приносять величезну користь в процесі гри, так як його основна мета - розвивати і навчати дитину. Якщо ж Ви хочете розіграти зі своїм синочком або донечкою цілий спектакль, лялькові театри будуть дуже до речі. А вивчення абетки з "промовистою" плакатом зробить заняття цікавим і більш ефективним.

Хочете купити інтерактивну іграшку для свого чада?

Розвиваючі іграшки для дітей - фото-2

Чудовий вибір, і Ви безсумнівно звернулися за адресою! Розвиваючі іграшки для дітей, які Ви бачите на сайті, повністю відповідають прийнятим стандартам якості. Вони нададуть можливість малятку потренувати кмітливість і швидко освоїти нову для нього інформацію. Якщо Вам потрібна консультація, звертайтеся до наших досвідченим менеджерам. Вони з радістю підберуть і оформлять замовлення протягом декількох хвилин. Доставка здійснюється по всій території України, а також можливий варіант самовивозу в місті Хмельницький. Крім цього, пропонуємо до перегляду і інші категорії, які можуть бути для Вас цікаві: іграшкові музичні інструменти, дерев'яні пазли, шнурівки.