Шановні відвідувачі, роботу Інтернет магазину «Тотоша» відновлено. Відправки будуть здійснюватися новою поштою та укрпоштою виключно за передплаченими замовленнями (замовлення із оплатою наложенним платежем не приймається). Тимчасові контактні телефони – 067-9449350, 067-3926532

Трансформери

Трансформери іграшки з'явилися не так давно, але за короткий час примудрилися підкорити серця маленьких дітлахів у всьому світі. Адже кожен хлопчик бажає стати супергероєм, йти на зустріч пригодам і небезпекам. Так само, як і понад раса, яка блискавично змінює свій вигляд, перетворюючись в швидкісну машину, і мчить рятувати життя людей. Навіть сама назва пояснює сенс цього творіння: може кардинально трансформуватися шляхом легких маніпуляцій в всюдихід, корабель, літак або звіра. Таким чином, коли ви наважуєтеся купити робота трансформера, ви презентуєте відразу дві іграшки. Але суть навіть не в розвазі, ці вироби допоможуть малюкові в розвитку уяви, кмітливості та просторового мислення. Трансформери іграшки, видозмінюючи свою форму, змушують дитину аналізувати те, що сталося і розгадувати логіку багатофункціональної трансформації.

Роботи трансформери - кращі іграшки для хлопчиків

Багато батьків не розуміють, чому трансформери іграшки користуються у дітей такий неймовірною популярністю. Справа в тому, що дана цивілізація, що зародилася на вигаданій планеті Кібертрон, володіє унікальним високим рівнем інтелекту. Цей сюжет і покладено в знаменитий мультфільм Трансформери. Мультиплікаційні персонажі завжди подобаються дітлахам. Так допоможіть своєму синові зібрати комплект трансформерів іграшок. У нашому каталозі ви побачите:

  • Праймбот Бамбл Бі і Оптимус Прайм.
  • Динозаврів.
  • Титанів.
  • Ботів із серії "Fire Warrior".

Запитайте свого хлопчика, який його улюблений герой. Тільки виходячи з його побажань і переваг, робіть покупку. Одному припадає до душі роль ватажка, а іншому - вірного супутника і друга.

Трансформери - неймовірно вигідні іграшки

Трансформери іграшки - це розумне рішення для мам і тат. Адже вони зможуть не думати довго над подарунками на наступні свята. Можна дарувати фігурки з тієї ж категорії, даючи дитю шанс стати володарем цілої колекції. Крім того, вас можуть зацікавіти наші товари: іграшкові залізниці, катери на радіоуправлінні. Заходьте в інтернет-магазин Тотоша. Ми зуміємо навести вашого синочка в захват.