Шановні відвідувачі, роботу Інтернет магазину «Тотоша» відновлено. Відправки будуть здійснюватися новою поштою та укрпоштою виключно за передплаченими замовленнями (замовлення із оплатою наложенним платежем не приймається). Тимчасові контактні телефони – 067-9449350, 067-3926532

Іграшки для купання у ванній

Іграшки для купання у ванній: привчаємо до водних процедур

Дитячі іграшки для ванної представлені в широкому асортименті, вони дозволяють перетворити водні процедури в цікаву і захоплюючу гру. Чи не для всіх малюків прийом ванни цікавий і веселий, деякі починають вередувати, і купання перетворюється на муку для них і батьків. Щоб уникнути подібних проблем, слід звернути увагу на оригінальні іграшки для купання, які відрізняються безпекою і надійністю.

Велика розмаїтість іграшок для купання

Якщо дитина не любить купатися, то вмовляння не приведуть до бажаного результату. Рекомендується відвернути увагу і використовувати іграшки для ванної на присосках, які сподобаються малюкові. Іграшки в ванну виготовляються з екологічно безпечної гуми або пластмаси, які відрізняються надійністю, міцністю і довговічністю. Іграшки для ванною представлені в широкому асортименті, до найпопулярніших видів відносяться:

  • цікаві набори для малювання; 
  • іграшки для ванної на присосках; 
  • бризгунчики; 
  • пищалки; 
  • заводні механічні; 
  • надувні плаваючі іграшки. 

Гумова качечка або веселий дракончик, цікава рибка і пінгвін дозволяють малюкові забути про страх і насолодитися водними гігієнічними процедурами.

Особливості дитячих іграшок для купання

Для дітей від 3 років виробники пропонують іграшки для ванної на будь-який смак, це можуть бути гумові тварини, які світяться і видають звуки. Для діток початкового шкільного віку можна вибрати підводний човен і купання відразу перетвориться в захоплююче плавання. Оригінальні бризгунчикі у вигляді улюблених героїв мультфільмів нікого не залишать байдужим. У них набирається вода, а при стисканні дитячими долоньками іграшка починає бризкати, нагадуючи маленький фонтанчик. Потрібно не забувати, що іграшки для ванної повинні бути не тільки цікавими і барвистими, але і безпечними. Необхідно дотримуватися простих правил догляду та зберігання, щоб вони на довгий час зберегли свій первинний зовнішній вигляд. Використання таких іграшок швидко привчить дитину до купання, і він знову захоче зануритися в захоплююче плавання.

Як вибрати іграшки для ванної за віком

Вибираючи іграшки для ванної, рекомендується враховувати вік дитини та її побажання. Наприклад, для самих маленьких діток у віці до півроку оптимально підійдуть гумові фігурки, плаваючі заводні іграшки, набори маленьких відерець і ін. Для дітей у віці від 6 до 12 місяців можна придбати, фонтанчики, стікери і наклейки, аксесуари на присосках, водяні млини та ін. Малюків від року до двох років зацікавлять різнокольорові пірамідки, підводні човни, піратські кораблі, рибки на магнітах і т.д. Дітям старше двох років сподобаються водяні пістолети, надувні м'ячики та ін.

Аксесуари для ванної

Крім іграшок для ванної можна вибрати додаткові аксесуари, які полегшують процес купання. До них відносяться гамаки, стільчики, маска і окуляри для підводного плавання, надувні нарукавники і багато іншого. При виборі виробу необхідно уважно вивчити його характеристики, не повинно мати занадто дрібних деталей і гострих кутів. Обов'язково цікавтеся наявністю сертифікатів якості, які гарантують екологічну безпеку і надійність продукції. Розвиваючі іграшки для дітей з дерева міцні та довговічні, підходять для різного віку. Цікаві конструктори з дерева дозволяють розвинути логіку і мислення, уява і моторику.