Шановні відвідувачі та покупці Інтернет магазину Тотоша, в період із 4-го по 6-е серпня включно відвантаження ваших замовлень не буде здійснюватися у зв'язку із проведенням інвентаризації. Робота у звичайному режимі буде відновлена із понеділка 9-го серпня.

Кільцекид - що це за іграшка і як вибирати

Кільцекид - що це за іграшка і як вибирати

Кільцекид - це гра, яка призначена для діточок, віком від двох років. З її допомогою малюк може не просто весело проводити час, а й розвивати влучність і спритність. Конструкція даної гри може бути різноманітна, але суть гри скрізь однакова: на стрижні накидаються кільця. Хто набере найбільше число балів, той і стане переможцем.

Особливості гри

Ігри з кільцекидом проводять як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Дітлахи досить охоче грають в це. В процесі розвивається фізична форма дитини, і він починає розуміти, як визначити відстань до об'єкта.

Кільцекид можна сміливо віднести до динамічним спортивних ігор. Вирішивши купити кільцекид дитячий, Ви можете бути впевнені, що хлопці весело і завзято проведуть час. Крім того, дорослим також буде цікаво випробувати дану гру, адже вона розвиває у дітей терплячість і стійкість.

У каталозі інтернет-магазину totosha.com.ua також можна придбати дерев'яні розвиваючі іграшки для діток, для особливо активних є спортивний інвентар, для всієї родини і спільного проведення часу настільні ігри, для літа і забав - надувні басейни.

Що потрібно враховувати при виборі кільцекиду

При розробці гри, більше вона планувалася для виробітку не азарту у дітей, а наполегливості. Сучасний ринок може надати покупцеві досить широкий вибір кольцеброси.

Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів:

 • пластик; 
 • дерево; 
 • метал; 
 • гума. 

З будь-якої варіацією гри дітки будуть проводити час активно і завзято, але часто батьки вибирають кільцекид дерев'яний в силу його екологічності. Потрібно відзначити, що навіть одній дитині буде не нудно грати в цю гру, але все ж в дружною командою це буде максимально весело.

Перед самою грою, потрібно виконати певні маніпуляції. На основі конструкції закріплюються стрижні, на які потім і будуть накидатися кільця. Стрижні можуть бути в формі тонкого штиря або потовщеною кеглі. У першому варіанті набагато простіше потрапити на стрижень, адже його діаметр куди менше самого кільця. А от у другому випадку, щоб потрапити на потовщену кеглю, потрібно буде добряче постаратися. Адже колечка накидається на кеглю, яка лише трохи менше кільця. Кількість деталей може бути різноманітне. Наприклад, кільцекиди ТехноК можуть мати 4, 5, 6 або 8 кутів.

Чим можуть відрізнятися набори кільцекиду:

 • кількістю кілець і цілей; 
 • варіантом розташування штирів на основі; 
 • товщиною і формою самих стрижнів; 
 • типом конструкції і кольором; 
 • матеріалом виготовлення. 

Буває і так, що кільцекиди йдуть в парі з іншими іграми. Наприклад, часто дана гра йде як 2 в 1 «кільцекиди і кулькокиди». Тут вже можна не тільки накидати кільця на стрижні, але і закидати кульки в спеціальні кошики, які встановлюються замість стрижнів на основі.

В процесі вибору кільцекиду потрібно дивитися на безліч факторів. Не останню роль займає виробник іграшки. Україна може похвалитися великою кількістю виробників кільцекидів, але не всі вони хороші (в принципі, як і від виробників з інших країн). Тому бажано, щоб він на ринку існував не один рік, а його репутація була бездоганна. Також важливо приділяти увагу міцності і якості матеріалів, з яких виготовляється конструкція. Іграшка кільцекид обов'язково повинна бути покрита нетоксичними фарбами і бути цілком безпечною для дітлахів.

У більшості варіантів продається іграшка в спеціальній сітці, так що Ви без проблем можете перевірити її якість перед покупкою. Гра відрізняється компактністю в складеному вигляді - в будинку не займе багато місця. Крім того, дитина самостійно, не докладаючи особливих зусиль, може скласти і розібрати іграшку, що зручно для батьків. Що щодо вартості кільцекиду, то ціна на дану іграшку цілком демократична і стартує від 100 гривень.

Кому буде цікава?

Для хлопчиків, дівчаток і навіть дорослих гра припаде до душі. Як грати? Спочатку складається основа конструкції і в неї вставляються спеціальні стрижні з безпечними закругленими наконечниками. Самі учасники гри визначають, з якої відстані вони будуть здійснювати кидок. Біля кожного стержня написані бали - чим далі знаходиться стрижень, тим більше балів отримує учасник, закинувши на неї кільце. По закінченню гри підраховується кількість балів, набраних учасниками. У кого більше балів, той і переможець. Як бачите, все гранично легко.

Чому варто придбати таку забаву для дитини

Важлива особливість кільцекиду - всесезонність. Він може використовуватися як в домашніх умовах, так і безпосередньо в дитячих садах. Так як гра має компактні розміри, її можна брати з собою в ліс або на дачу. З даною грою дітки можуть весело і цікаво провести свій час в будь-якій обстановці.

Переваги:

 • дитина тренує влучність і точність; 
 • координуються руху; 
 • позитивно впливає на вестибулярний апарат; 
 • дитина веде активний спосіб життя; 
 • можна одночасно навчиться кидати / метати; 
 • малюк отримує розуміння програшу / виграшу; 
 • тренується уважність і зосередженість. 

З кільцекидом можна набагато активніше проводити час, ніж за іграми в смартфоні, а головне - з більшою користю. Регулярна фізична активність - запорука гарного настрою і доброго здоров'я. Дана гра відноситься більше до типу розвиваючих іграшок, але все ж грати в неї не нудно. Так як варіацій кільцекидів багато, обов'язково перед покупкою перегляньте фото існуючих різновидів, щоб придбати саме те, що Вам потрібно.

Крім того, гру, є можливість використовувати не тільки за призначенням, наприклад, можна:

 • викладати колечка в різноманітні фігури; 
 • рахувати кільця і стрижні;
 • збирати, як конструктор; 
 • обводити кільця і малювати в них емоції (смайлики); 
 • жонглювати кільцями; 
 • перевернути, перетворивши його в паркінг; 
 • вивчати кольори.

Як бачите гра, не така проста, як може здатися на перший погляд. Купуючи іграшку, обов'язково дивіться на відгуки інших покупців. Так ви мінімізуєте ризики помилитися і купити щось не те.

Це весела, розвиваюча гра для дітей різного віку. Правила гри досить прості і будь-яка дитина запам'ятає їх з першого разу. Це ідеальний спосіб розвинути влучність та спритність, координацію рухів і вправність, моторику рук. Дана гра не тільки розвиває дітей, а й приносить багато позитивних емоцій.

Якщо наші пропозиції сподобалося вам і малюкам, телефонуйте - менеджери допоможуть вам вибрати і швидше оформити замовлення.