Час Майстрів

Кращі книги для дітей

Діти від народження пізнають світ. Щоб зробити їх кругозір ширшим, немає кращого помічника, ніж книга. Завдання батьків на всіх етапах дорослішання – дати дитині максимум можливостей для гармонійного розвитку.

Дитяча література розвиває фантазію, розповідає про навколишній світ, дозволяє створювати власні світи та вчитися жити у суспільстві. Читання розвиває пам'ять, мислення та грамотність. Те саме стосується й емоційного розвитку малюка. Через казки та історії діти пізнають різні емоції, вчаться долати труднощі разом із головними героями. Важливо підбирати такі книжки, які б захоплювали дитину і водночас навчали. На сучасному літературному ринку представлені видання для дітей віком від 0 років. 

Батькам потрібно уважно ставитись до вибору книжок для свого малюка, враховувати вікові особливості та його особисті захоплення. Не варто орієнтуватися на стереотипні розподіли тематики дитячої літератури, дозвольте дитині вибрати, що їй цікаво.

Книги для дітей від видавництва “Час Майстрів”

Булава Іллі Муромця

Сучасні видавництва пропонують літературу для дітей різного віку. Книги видавництва “Час Майстрів” повністю відповідають вимогам “якою має бути дитяча література”: 

  • яскраві картинки;
  • великі букви;
  • інтерактивні завдання

Такі книжки будуть корисними, навіть якщо малюк не вміє читати. Він розглядатиме малюнки, і це подарує йому справжнє задоволення.

Видавництво “Час Майстрів” відоме своїм кредо: воно видає книги, які дарують крила. Працюють над формуванням світогляду в дітей віком і роблять їх щасливими. Їхні книги – це витвори мистецтва.

"Час Майстрів " заснували в Харкові в 1999 році. На сьогоднішній день вони випускають книги українською та російською мовами для дітей від 0 до 14 років. Книги представлені цілими серіями, залежать від віку та захоплень дитини:

  1. Серія "Я граюсь, я вчуся" за допомогою ігор розповідає про навколишній світ.
  2. Виммельбухи знайомлять малюків зі світом, розвивають фантазію. Великі книги без тексту, вони дозволяють дітям самим розповідати і писати історії про головних героїв. Особливість таких книг полягає у тематиці: від тварин до автомобілів.
  3. "Казкова допомога": народні казки у сучасних, яскравих оформленнях.
  4. "Малювальна історія", наприклад, недомальовані вірші. Дитина сама дописує слова, домальовує ілюстрації. Він стає співавтором книжки.

Окремо представлені серії книг про подорожі, пригоди, а також зошити та посібники з підготовки до школи. 

Яка дитяча література представлена ​​у видавництві “Час Майстрів”?

Експедиція за дивовижними тваринами

“Час Майстрів ” пропонує цікаві літературні шедеври для дітей різного віку. Це головний орієнтир видавництва. Книги для дітей від “Час Майстрів ” написані у різних стилях. Вони враховують особливості розвитку малюків та підлітків, цікаві їм теми. Для найменших книжки написані легко і лаконічно.

Для дітей від 1 року популярні книги, за допомогою яких можна вивчити перші літери, як кажуть тварини та інше. Історії у таких книгах максимально прості та веселі. Найкраще у цьому віці засвоюються вірші.

Для дитини з трьох років книги “Час Майстрів ” спрямовані на пізнання себе через “кризу трьох років”. У цьому віці діти починають усвідомлювати свої бажання. З чотирьох років дитина починає виявляти дедалі більше інтересу до навколишнього світу. У цьому віці добре підходять книги про тварин та казки. З цього віку, а іноді й раніше, батьки починають готувати дитину до школи. "Час Майстрів" представляє дитячі книги з підготовки до школи у форматі ігор. Це захоплює малюків, вони навчаються без стресу та зайвих зусиль. Навчання не стане для них мукою. Дитина буде готова до шкільного навчання, вона буде дисциплінована і зацікавлена ​​в тому, щоб дізнатися про нове.

Для підлітків популярні теми дружби, першої закоханості, переживань. Книги допомагають знайти вихід із складних ситуацій, дають мотивацію та розуміння себе. Герої підліткових книг дають відчуття, що дитина не одна з такою проблемою.

При виборі літератури орієнтуйтеся як на вік, вказаний на обкладинці, але й і на рівень розвитку дитини. Якщо в три роки йому цікаві великі енциклопедії, купіть йому таку і вивчайте разом.

Totosha: офіційний реселер видавництва “Час майстрів”

Шукаєте, де купити дитячі книги від видавництва “Час Майстрів”? Довіряйте лише офіційним постачальникам. Магазин Totosha пропонує офіційну продукцію за найдоступнішими цінами. У каталозі інтернет-магазину ви знайдете дитячі книги для різного віку. Кожне видання має високу якість виконання, виготовлене із безпечних матеріалів. Найкращі книги від видавництва “Час Майстрів” шукайте у нашому магазині.

Як оформити замовлення на дитячі книги?

Найзручніше сьогодні купувати дитячі книги онлайн в інтернет-магазині. Ви можете сісти разом з дитиною та обговорити, що їй було б цікаво. Книги для дітей від відомого видавництва “Година Майстрів” не залишить байдужим ані малюків, ані їхніх батьків. На сайті доступний онлайн-каталог з усіма книгами. Великі реальні фото дозволяють краще вивчити деталі книги та її вміст. До кожного товару доступні відгуки від покупців, це допоможе зрозуміти, наскільки книги підходять дітям. До кожної книги є опис сюжету та характеристик, зазначений вік, на який вона розрахована. Скористайтеся зручним фільтром, щоб швидше знайти потрібне.

Зробити замовлення просто: додайте книги до електронного кошика та перейдіть до оформлення замовлення. Вкажіть ПІБ, спосіб оплати (при отриманні або карткою на сайті), адресу та спосіб доставки. З "Новою поштою" або іншим доступним сервісом ціна на перевезення невисока. Посилка прийде до будь-якого населеного пункту України всього за 1-3 робочі дні.

Сумніваєтесь у виборі? Залишіть свій номер телефону і наші консультанти зв'яжуться з вами, щоб уточнити всі нюанси. Купуйте дитячу літературу у наших магазинах!