Стиль жизни

Немає збігів

Чим зайнятися дружній компанії у дощовий день? Дістати настільні ігри, вибрати найцікавішу, всім разом вивчити правила, розкласти на столі картки із завданнями, розглянути всі яскраві деталі та вирушити у маленьку захоплюючу ігрову подорож, не залишаючи кімнату. А якщо такі подорожі перестали радувати новизною і перетворилися на звичні прогулянки добре знайомими місцями, тоді у нас для вас щось є: майже три десятки чудових настілок від виробника настільних ігор "Стиль жизни". Вибирайте, що сподобалася, а краще - відразу кілька, і проводьте час за веселим об'єднуючим заняттям.

Познайомтеся: ігри "Стиль жизни"

Свою першу настільну гру виробник ігор "Стиль жизни" випустив ще 2007 року. Це була "Корова 006", яка швидко стала хітом. До речі, настільні ігри "Стиль жизни" купити простіше простого - просто відкрийте розділ " Настільні ігри та пазли ". Видавництво з винахідливістю підійшло до створення новинок і швидко стало популярним серед багатьох шанувальників настілок. Однак не тільки споживачі високо оцінили якість та оригінальність ігор "Стиль жизни". У 2020 році виробник отримав німецьку премію Kinderspiel des Jahres. Це найпрестижніша нагорода у світі настільних ігор.

Найкращі настільні ігри від видавництва "Стиль жизни"

Зараз асортимент ігор "Стиль жизни" дуже широкий. Ви можете підібрати і забавні розваги для діток від трьох років, такі як настільна гра "Стиль жизни" “Плюшевые прятки” та складні настільні ігри, які рекомендуються для людей не молодше 14 років, як, наприклад, "Криминалист". Є ігри для двох людей і великої компанії, тихі і ті, які змусять пошуміти і посміятися, бюджетні варіанти і дорожче. Вам буде з чого вибрати.

Рекомендується придивитися до найпопулярніших:

Настільна гра "Лоскутне королівство: Століття велетнів"

  • Лоскутное королевство;
  • Шерлок Экспресс;
  • Сырный край;
  • Макроскоп;
  • Корова 066 Делюкс;
  • Вампирчики;
  • Квадригами 2.

Найкращі ігри "Стиль жизни" відрізняються ефектним дизайном, високою якістю та оригінальним задумом. Тепер вони доступні всім любителям настілок в Україні.

Трохи про настолки

Настільні ігри з'явилися ще в житті шумерів та стародавніх єгиптян. Африканські племена любили імітації, що символізують жнива та посів (так звані манкали, які існують досі), а вікінги воліли битися навіть на ігровому полі, тому їхні ігри присвячені битвам. Перші настілки відрізнялися від сучасних аналогів і не змогли б позмагатися з іграми "Стиль жизни" в барвистості, але головний принцип з тих часів залишається незмінним: перемогти супротивника, розраховуючи на вправність, винахідливість і везіння.

Наразі вибір настільних ігор величезний. Не важко підібрати собі саме ту, яка буде ідеально відповідати вашому смаку. Оформлення, темп ігрового процесу, настрій, який створює гра – виробники враховують переваги найвибагливіших споживачів.

Серед великого асортименту настільних ігор "Стиль жизни" є ігрові набори, які задовольнять будь-яку інтелектуальну потребу.

Настільні ігри дуже корисні. Вони допомагають малюкам пізнавати світ, розслабляють та розвивають. Батькам підлітків варто проводити з ними час за настільними іграми: вони зближують, допомагають краще пізнати одне одного, побудувати довірчі стосунки. І, звичайно, гарна настільна гра "Стиль жизни" допомагає влитися у будь-яку компанію однолітків. Ну а дорослим настілки дають можливість відпочити, організувати захоплююче дозвілля і на час гри забути про проблеми та турботи.

Вибираємо гру на подарунок

Настільна гра "Корова 006"

Отже, що потрібно знати, щоб купити правильну настільну гру та точно порадувати людину? Насамперед варто враховувати вік. Якщо ви хочете зробити подарунок малюкові від трьох до п'яти років, придивіться до веселих ігор, що розвивають. Правила мають бути гранично простими, а кількість учасників – не більш як чотири. У такому разі дитина не втомиться, а гра буде їй на радість. Малюнки мають бути простими, без зайвої деталізації, пастельних, натуральних кольорів.

Важливо звернути увагу на безпеку. Коробка, фішки та картки повинні бути виготовлені з міцного матеріалу, який не постраждає від невмілих дитячих пальчиків. Перевірте, щоб не було дрібних деталей, які може проковтнути або вдихнути. Потрібно, щоб фарба була нетоксична і добре трималася: обов'язково потріть руками ігрові елементи і перевірте, чи не залишаються сліди на пальцях. Придивіться, наприклад, до популярної гри “Сырный край” від виробника ігор "Стиль жизни". Вибирайте добрі, позитивні, безпечні набори для розваг та подаруйте малюкові можливість навчатися граючи.

Дітям старшого віку стають цікавими ігри для змагань. Хто швидше, хто уважніше? Нехай розсудить нова гра. Тут уже і малюнки підійдуть складніші, і картон має бути не настільки товстим. Проте правила досі підбирайте прості. Нехай у гри буде лише одна-дві основні цілі. Підійде, наприклад, вежа “Сплэш!” від видавництва ігор "Стиль жизни": задерикувата настілка з цікавим дизайном, що тренує дрібну моторику та винахідливість. До того ж компактні розміри гри дозволяють брати її із собою в поїздку та розважатися скрізь, де знайдеться рівна поверхня.

Підлітка та дорослого порадують складні серйозні стратегії, хоч і від веселих ігор не варто відмовлятися. Безліч дрібних елементів зроблять гру лише цікавіше. Орієнтуйтесь на інтереси та спосіб життя людини. Любителям вечірок краще подарувати щось для гри у компанії. Відмінно підійде “Руки вверх!” - За правилами, доведеться багато розмахувати руками і сміятися. А ось домосіду припаде до душі, наприклад, “Квадригами 2”. Це набір дуже цікавих головоломок-орігамі, які допоможуть відволіктися, і потренувати уважність.

Ви можете купити настільні ігри "Стиль жизни" в інтернет-магазині "Тотоша", і точно це буде один з кращих презентів. Адже ви подаруєте не просто настільну гру, а радість, яку людина відчуватиме щоразу, коли діставатиме заповітну коробочку і змагатиметься з друзями.