Банда розумників. Настільні ігри

В наявності Артикул: УКР012
Настільна гра Звіролітери english УКР012 Банда умников
450 грн

Банда розумників. Настільні ігри - фото-1Настільні ігри Банда Розумників - це унікальні проекти, які інтегрують тренінгове навчання в ігровий простір.

На жаль, в рамках сучасної освітньої системи навчання та гра вважаються кардинально різними заняттями. Це досить дивно, якщо враховувати той факт, що вже багато років у всьому світі ігрові методи навчання є найефективнішими підходами не тільки для школярів, але і для дорослих. Наприклад, різні тренінги дозволяють людям освоїти цілий курс нової теми за кілька днів. Невже немає таких занять для дітей?

Є! Адже в 2012 році була створена компанія Банда Розумників, яка розробляє цікаві і повчальні настільні ігри для дітей дошкільного віку і для школярів.

Кращий виробник ігор Банда Розумників

Творці бренду Банда Розумників - це веселі хлопці, які роблять, на перший погляд, неможливі речі. Вони дарують дітям можливість одночасно вчиться і грати:

  • За допомогою математичних настільних ігор Банда Розумників можна взяти участь в небезпечних гонках "Трафік Джема" і відчути себе водієм, маючи в своєму розпорядженні машини на правильних ділянках дороги і уникаючи пробок.
  • Вивчити таблицю множення допоможе захоплююча гра під назвою "Цветаріум". Її суть полягає в тому, щоб "перетвориться" в фермера, доглядати за квітами, а потім продавати їх на ринку.
  • Сприяти розвитку швидкої реакції і концентрації уваги можуть такі настільні ігри для дітей, як "Фрукто 10" або "Турбосчет". У цих іграх необхідно по черзі перевертати картки і миттєво приймати рішення.
  • Забавні настільні ігри Банда Розумників також покращують навички читання і правопису. Наприклад, граючи в "Зверобукви", діти зможуть поринути в тваринний і буквений світ одночасно. Суть гри в тому, щоб знайти букви, з яких складається назва потрібного звіра.
  • Вивчити англійську за допомогою ігор теж можна. Адже виробник ігор Банда Розумників пропонує діткам цікава розвага "Читай-Хапай English", яка в ненав'язливій формі допоможе запам'ятати безліч нових слів.

Такі настільні ігри Банда Розумників сподобаються дітям різного віку, і навіть припаде до душі батькам!

Настільні ігри Банда Розумників за доступною ціною

Запрошуємо вас відвідати інтернет-магазин Totosha. Тут ви зможете вигідно придбати настільні ігри Банда Розумників, а також інші іграшки для дітей: магнітні мозаїки від ТМ Classic World, конструктори Bela і надувну продукцію Bestway.