SmartGames

Настільна логічна гра - головоломка "Коти в коробках" Smart Games SG 450
Новинка
В наявності Артикул: SG 090
Настільна логічна гра головоломка "Колір код" SmartGames SG 090
999 грн
Настільна логічна гра головоломка  Високий замок SmartGames SG 106
Новинка
Настільна логічна гра головоломка IQ Кохання (IQ Love) SmartGames SG 302
Новинка
Настільна гра сімейна головоломка Пінгвіни, до зграї!  SmartGames SGM 506
Новинка

Smart Games: настільні ігри - фото-1Настільні ігри Smart Games - це захоплюючі, захоплюючі і розвиваючі завдання, які дозволяють самим маленьким діткам, а також дорослим людям поліпшити просторову координацію і розпізнавання різних образів, розвинути аналітичні здібності і пам'ять.

Унікальні в своєму роді вироби від бельгійського виробника логічних настільних ігор Смарт Геймз вже дуже давно користуються величезною популярністю не тільки в Бельгії, але і далеко за її межами. І неспроста. Адже кожен продукт, створений цією торговою маркою - це ретельно розроблена і продумана до найменших деталей головоломка, яка зацікавить людей різних вікових категорій. Творці компанії пропонують абсолютно різні настільні ігри Smart Games. Одні підійдуть для самостійного занурення в загадковий світ. А інші, розраховані на багато користувачів, зберуть за столом дитини, маму, тата, братів, сестер та інших членів сім'ї.

Чому варто замовити цікаві настільні ігри від Смарт Геймз?

Ми щиро рекомендуємо всім батькам придбати такі подарунки малюкам, як настільні ігри Smart Games. Адже ці іграшки мають цілу низку переваг, який виділяє їх на тлі аналогічних творінь. Про них ми розповімо детальніше:

  • Логічні настільні ігри мають різну складність. Як тільки малюк освоїть найпростішу головоломку, він може переходити на наступний рівень. Саме це є запорукою того, що дитина буде зацікавлений у проходженні більш складних левелів і стане більш посидючим.
  • На відміну від аналогів, створених іншими фірмами, настільні ігри Smart Games краще дозволяють дитячому мозку розвиватися. Завдяки їм, ваш карапуз дуже швидко освоїть такі поняття, як колір, форма, текстура, розмір, вага. А якщо ваша дитина вже знайомий з ними, то такі цікаві настільні ігри допоможуть зберегти показники логічні та стратегічні навички на високому рівні.

Smart Games: настільні ігри - фото-2Крім перерахованих вище достоїнств, настільні ігри Smart Games подобаються батькам ще й тому, що виготовляються з високоякісного поновлюваного натурального матеріалу і нетоксичних барвників, які не зашкодять здоров'ю дітей.

Де купити настільні ігри Smart Games?

Дивовижна продукція від бренду Смарт Геймз випускається в дуже широкому ціновому діапазоні. Це дає можливість абсолютно всім батькам купити настольні ігри Smart Games і порадувати свою дитину корисною, цікавою іграшкою.

Здійснити таку покупку ви можете в нашому інтернет-магазині Totosha.