Strateg

В наявності Артикул: AH1014
Картина за номерами "Райдужне дерево", 40х50 см, Strateg. AH1014
370 грн

Strateg – настільні ігри, які допомагають інтелектуально розвиватися

Сьогодні настільні ігри вважаються найкращими, що придумано в індустрії розваг, і знаходяться на піку популярності. А все тому, що багато хто втомився від достатку інтерактивних електронних способів комунікації та дозвілля. Особливим попитом користуються strateg настільні ігри, які становлять чудову конкуренцію з різними гаджетами, інтернетом, адже грати в них надзвичайно захоплююче. Вони з'єднується живе спілкування з необхідністю логічно мислити.

Чим корисні?

Велику користь мають strateg настільні ігри для дітей. З їхньою допомогою вони вчаться коригувати поведінку, прислухатися до оточуючих, формулювати свою особисту думку і правильно її подавати, продумувати власну стратегію та долати труднощі.

Як вважають фахівці у сфері психології, настільні ігри призначені для виконання одночасно двох функцій – вони розвивають розумову діяльність та служать як розвага. Справді, у процесі гри у дітей відзначається підвищена активність мозку. Від них потрібно знайти грамотне рішення, продумати хід наперед і вирішити завдання. І найголовнішим залишається те, що діти у грі навчаються.

Різноманітні настолки – це море веселощів та користі. При освоєнні нового ігрового набору правил відбувається прокачування вміння грати не тільки в strateg настільні ігри, а й навички в інших областях. Ось що вони розвивають:

strateg-1

  • математичні здібності – у будь-якій грі доводиться робити підрахунки. Зазвичай потрібно рахувати бали та пройдені етапи. Дії, виконані мигцем і із задоволенням, дають можливість мозку попрацювати;
  • пам'ять – завдяки позитивним емоціям, які можна отримати з ігор, покращується запам'ятовування інформації, тому якщо її дізнатися з іграшок, що розвивають, то вона залишиться на довгий час;
  • координація з дрібною моторикою – у багатьох популярних настолках потрібно переміщати невеликі предмети руками, а це дає можливість розвинути спритність, акуратність;
  • просторове мислення – багато професій не обходяться без уміння подумки поводитися з геометричними об'єктами, особливо це стосується архітекторів та дизайнерів. Прокачати його якнайкраще дозволяють настолки;
  • концентрація уваги – за рахунок таких розваг можна навчитися довше звертати увагу на конкретні речі;
  • вольові навички – формування спеціальних навичок, серед яких уміння володіти собою та стримувати імпульси здійснюється за рахунок зобов'язання дотримуватись прийнятих правил.

Завдяки захоплюючій "Strateg" можна розвинути логіку та стратегічне мислення. Діти вчаться розуміти причинно-наслідкові зв'язки, як передбачати поведінку супротивника, і це відбувається на особистому досвіді. Також реально набути вміння аналізувати приховані механізми конкретного вибору. І ще дещо дозволяють знайти strateg настільні ігри - це вміння перебувати в соціумі, правильно поводитися. У натяках можна навчитися розуміти мотиви інших, приміряти ролі гравців, знаходити спільну мову з хлопцями, приходити до спільного знаменника.

Що в асортименті?

В Україні сьогодні можна знайти безліч варіантів, де вдасться купити strateg настільні ігри. З усіх особливо вирізняється магазин "Тотоша", в якому представлений широкий каталог товарів за доступними цінами. Там можна зустріти:

  1. Настільна гра «Злодій лаки» – підходить для віку 8+, у комплекті йде 110 карт та інструкція, брати участь може від 3 до 10 осіб. Гравці повинні знайти скарб у таємничому лісі.
  2. Стратегічна гра «Imago» – брати участь у ній можуть діти віком від 10 років у кількості до 6 осіб. Перед дитиною стоїть одразу кілька завдань – продумати план дій, тактичні ходи, підготувати наступ і здобути перемогу у сутичці із супротивником.
  3. Настільна гра «Комічні меми» – у неї можуть грати діти від 16 років, кількість гравців може змінюватись від 3 до 6. У коробці зібрані свіжі та актуальні на 2022 рік меми, зроблені у форматі карт та питань. Потрібно підбирати картинки до текстів, щоб це було життєво та смішно.
  4. «Водна братва» – гра, призначена для дітей 5-річного віку, брати участь може від 3 до 6 осіб. Цікава розвага, з якою не буде нудно нікому.

Strateg - настільні ігри, що дарують безліч приємних вражень та емоцій. Це унікальний досвід, який ви обов'язково розділите зі своїми друзями та близькими. Це чудовий варіант для проведення часу, від якого залишаться теплі спогади у дітей. Настілки надають можливість точніше впізнати одне одного. За допомогою вдало підібраної гри будуть розкриті найкращі якості людини.

Згідно з вивченими даними, сім'ї, де користується попитом монополія Strateg та подібні іграшки, є дружнішими, а діти – більш розвиненими.

strateg-2

Чим хороші настолки в інтернет-магазині Тотоша?

Які strateg настільні ігри є у маркеті "Тотоша", з'ясували. Тепер варто розібратися у всіх перевагах. Подібний тип розваг допомагає відволіктися від проблем, пропонують цікаві сюжети, створюють комфортну дружню атмосферу, вчать планувати та розраховувати свої дії наперед.

Різноманітні настільні ігри для дітей приносять масу задоволення підростаючому поколінню. Вони тренують основні навички, розширюють кругозір молодих гравців. Якщо гра викликає щирий інтерес, вона здатна зняти втому, виграш ж доставляє радість.

Як замовити?

На сайті онлайн-магазину «Тотоша» реально купити товар, що сподобався, в два кліки. Достатньо ознайомитися з асортиментом, зупинитися на оптимальному варіанті та оформити замовлення. Ви можете додати strateg настільні ігри у Вибране або одразу їх придбати. Потрібно вказати, куди доставити покупку і як би ви за неї хотіли розрахуватися. Доставка виконується швидко – ви отримуєте товар за обраною адресою цілістю та безпекою.