Про магазин

магазин Тотоша iнтернет магазин «Тотоша»

Створюючи інтернет магазин «Тотоша», нашою метою було зібрати у своєму асортименті найкращі дерев’яні іграшки для розвитку дітей як від відомих брендів, так і підібрати цікаві та неординарні ігрові набори маловідомих, починаючих виробників. Із самого початку заснування особливу увагу вирішено було приділити українським виробникам, що своєю роботою та якістю іграшок уже заслужили визнання на міжнародній арені, але все ж залишаються недооціненими на внутрішньому, українському ринку іграшки.

На сьогодні у Інтернет магазині «Тотоша» зібрано велику кількість іграшок для розвитку вітчизняного та зарубіжного виробництва. У асортименті ви можете знайти багато дерев’яних іграшок, картонних пазлів, настільних ігор, іграшок сюжетно – рольового спрямування, дитячої літератури, дидактичних матеріалів для раннього розвитку малюків. У нас представлені іграшки таких брендів: Cubika, Komarovtoys, Ігротеко, Розумний Лис, Тато, Poznavalka, Dodo, Danko toys, Технок, Ідейка, Ранок, Strateg, Artos, Vladi toys, SmartGames, Mideer, Classic World, TopBright та інші.

Тривалий час діяльність здійснювалася виключно у форматі Інтернет магазину.

З метою популяризації якісної дерев’яної іграшки у вересні 2016-го року було відкрито Магазин розвиваючих іграшок «Тотоша», який і до сьогодні розташовується за адресою: м. Хмельницький, проспект Миру, 69, ТЦ “Ріко”. За період свого існування його покупцями стала велика кількість клієнтів, значна частина яких є нашими постійними відвідувачами. Особливу любов магазин заслужив у місцевих дошкільних навчальних закладів, які досить часто тут закуповують дидактичні матеріали та іграшки для дітей із особливими освітніми потребами.

Магазин розвиваючих іграшок «Тотоша»

Наші продавці неодмінно допоможуть Вам у виборі цікавої іграшки для вашого малюка.

Ми гарантуємо:

  • Широкий асортимент товарів
  • Доступні ціни
  • Якісний сервіс

Завітайте в магазин Тотоша в торговому центрі Ріко. Тут ви неодмінно знайдете цікаві товари, які сподобаються вам та вашим дітям.