Артикул: УМ031

Настільна гра Геометрика Extra, The Brainy Band

250 грн
Немає в наявності
Виробник: Банда Умников
"Геометрика EXTRA" - це набір додаткових карток до базового комплекту Геометрики. З ним улюблена гра стане цікавішою, різноманітнішою та складнішою.

У «Геометриці EXTRA» нові карти з фігурами та їх ознаками. Фігури можна додати всі одразу. «Розбавляти» колоду карток з ознаками рекомендуємо поступово: у правому нижньому кутку на картах штрихом відзначено ступінь складності – від одного до трьох. У новому наборі використовується матеріал із геометрії для середньої школи, тому рекомендований вік гри – від 10 років.

У розширеному наборі з'являються спеціальні карти: «Заміни всі фігури!», «Набирай по новій!», «Бери по дві!», завдяки їм гра стала гострішою і несподіваною. Ще одне нововведення – на деяких картах з фігурами з'явилися пунктирні лінії – це допоміжні побудови (бісектриси, медіани, діагоналі). Вони сприяють розширенню понятійного апарату геометрії та поглибленому вивченню властивостей фігур. Як і в базовій грі, в «Геометриці EXTRA» є опис усіх термінів геометрії з гри, а прозора картка-транспортир із лінійкою допомагає вирішити спірні ситуації мирним науковим способом.

В комплекті:
- 72 прямокутні карти з картону покриті лаком,
- ілюстровані правила,
- Пластикова картка транспортир.

Виробник: Банда Розумників (TheBrainyBand)
Виробник: Банда Умников
Відправити відгук:

Ваша оцінка:

Доставка тільки за передоплатою.

Способи доставки

  • Самовивіз
  • Доставка кур'єром
  • Доставити до дверей клієнта можлива кур'єром поштових операторів Укрпошта або Нова Пошта
  • Транспортна компанія
  • Нова Пошта
  • Доставка "Укрпошта"

Доставка Новою Поштою відбувається протягом 1-3 днів після оплати. Відправлення здійснюються щодня в робочі дні інтернет-магазину. Вартість доставки від 40 грн і вище в залежності від об'ємної ваги посилки.

Як сплатити

  • Наложений платіж з частковою передоплатою
  • Онлайн оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay
  • Оплата чекового рахунку / оплата картою
  • Готівка (тільки самовивіз)

Можливе відправка наложеного платежу з передоплатою на картку Приватбанку в розмірі доставки товару в обох напрямках (наприклад, за вартістю доставки товару Новою Поштою в розмірі 45 грн, передоплата за товар 90 грн). Мінімальна сума передоплати становить 50 грн, але не менше 20% від суми замовлення.

Повна передоплата по картці ПриватБанку. При оплаті через термінали ПриватБанку просимо врахувати комісію, що стягується сам терміналом. Додаткових комісій на карті немає.

Оплата готівкою можлива при самостійній доставці товару в м. Хмельницький, ТЦ «Ріко» (проспект Миру, 69), на першому поверсі, у відділі дерев'яних іграшок Тотоша.

Схожі товари

Недавно переглянуті