Артикул: 00-00001600

Набір карток: конструктор фраз Будуємо прості речення DyvoGra (укр)

585 грн
Немає в наявності
Виробник: DyvoGra
Конструктор фраз Будуємо прості речення – це набір карток для побудови 36 і більше фраз. Завдяки йому діти навчаються складати речення за схемою: “хто – робить – що”. Наприклад, “Бабуся їсть торт”.

Побудова граматично оформлених речень дуже важлива для формування мовлення, особливо якщо воно недорозвинене. Також робота з набором допоможе навчитися відповідати на прості запитання.

До набору “Конструктор фраз “Будуємо прості речення” входить:
6 персонажів і 6 дієслів, які часто зустрічаються в побуті. Також є 6 картинок із зображенням різних сюжетів. До кожної з них можна побудувати по 6 простих речень. Крім цього, робота з картками допоможе навчитися відповідати на прості запитання. Набір сприяє генералізації понять.

Особливість набору: дії, що виражені дієсловами, легко показати, і так вони стають більш «видимими», «відчутними». З такою візуальною підтримкою навчальний процес стає більш доступним і ефективним.

Піктограми допомагають зрозуміти значення слів. Загальна сюжетна картинка дає змогу побачити всіх персонажів, які виконують одну й ту саму дію. Працюючи з ілюстрацією, діти помічають у мовленні і починають називати в побуті дієслова, вчаться будувати прості фрази і об’єднувати їх в історію.

Набір буде корисний для дітей:
які вчаться говорити або читати;
із сенсорною і моторною алалією;
з розладами спектра аутизму;
з порушеннями мовлення;
із затримкою психічного розвитку;
зі зниженим слухом;
з іншими особливими освітніми потребами.
Також буде незамінним у роботі з дітьми-білінгвами і з тими, хто вивчає мову як іноземну.

У всіх дітей темп прогресу в навчанні може бути різним. Хтось швидко засвоїть матеріал, а комусь знадобляться місяці, щоб навчитися будувати фрази.

Працюйте поступово, заохочуйте дитину за успіхи і плануйте більш складні завдання. Кожне заняття з дитиною – це внесок у її розвиток.

У наборі:
6 сюжетних картин 26х18 см;
36 зразків 5х15 см;
36 шаблонів 5х15 см;
48 карток 5х5 см;
покрокова інструкція.

Виробник - DyvoGra
Країна-виробник- Укр
Матеріал: Картон
Вік: Від 3-х років
Країна виробник: Україна
Виробник: DyvoGra
Відправити відгук:

Ваша оцінка:

Доставка тільки за передоплатою.

Способи доставки

  • Самовивіз
  • Доставка кур'єром
  • Доставити до дверей клієнта можлива кур'єром поштових операторів Укрпошта або Нова Пошта
  • Транспортна компанія
  • Нова Пошта
  • Доставка "Укрпошта"

Доставка Новою Поштою відбувається протягом 1-3 днів після оплати. Відправлення здійснюються щодня в робочі дні інтернет-магазину. Вартість доставки від 40 грн і вище в залежності від об'ємної ваги посилки.

Як сплатити

  • Наложений платіж з частковою передоплатою
  • Онлайн оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay
  • Оплата чекового рахунку / оплата картою
  • Готівка (тільки самовивіз)

Можливе відправка наложеного платежу з передоплатою на картку Приватбанку в розмірі доставки товару в обох напрямках (наприклад, за вартістю доставки товару Новою Поштою в розмірі 45 грн, передоплата за товар 90 грн). Мінімальна сума передоплати становить 50 грн, але не менше 20% від суми замовлення.

Повна передоплата по картці ПриватБанку. При оплаті через термінали ПриватБанку просимо врахувати комісію, що стягується сам терміналом. Додаткових комісій на карті немає.

Оплата готівкою можлива при самостійній доставці товару в м. Хмельницький, ТЦ «Ріко» (проспект Миру, 69), на першому поверсі, у відділі дерев'яних іграшок Тотоша.

Недавно переглянуті