Артикул: 90009

Дерев'яна іграшка Геометрик 5 фігур 90009 Розумний лис

415 грн
Немає в наявності
Виробник: Розумний Лис
Особливої ​​уваги з боку батьків серед розвиваючих іграшок заслуговують іграшки "Геометрики". За допомогою таких іграшок Ви зможете познайомити або закріпити з дитиною основні геометричні фігури, а також кольори (основна маса "Геометриків" включає в себе геометричні фігури, пофарбовані в основні кольори: червоний, синій, зелений, жовтий).
До таких розвиваючих іграшок, як Геометріки, потрібно долучати дітей у віці 1,5 років, коли пірамідки і сортери вони вже освоїли. "Вводити" в ігровий процес Геометрики можна тоді, коли дитина дізналася (з сортерів), що існують різні форми, у яких є свої "будиночки", а також познайомилася з основними кольорами (пірамідки і сортери).
Геометрики зі штирями складаються з двох основних частин: підставка зі штирями і геометричні фігури, які дитина насаджує на штирі. У таких Геометриках основний принцип іграшки полягає в тому, що кількість отворів у геометричній фігури відповідає кількості штирьків на які вона "одягається". Тобто, для кола на підставці призначений один штирь, для трикутника 3 штирька, для квадрата 4 штирі і т.д. Відповідно, на самій фігурі зроблено таку ж кількість отворів.
Подібні іграшки сприяють:
1. Розвитку просторового сприйняття - малюки вчаться "креслити" в умі фігури навколо штирьків відповідні за формою фігур з отворами. Наприклад, якщо перед нами три штирі, то з'єднавши їх подумки прямими лініями ми побачимо трикутник. На відміну від сортерів, де є фігура і є чітке місце, куди її потрібно вставити, Геометрики тренують уяву дітей, коли їм потрібно "уявити" в яке місце ляже та чи інша геометрична фігура.
2. Вивченню перших цифр і рахунку - оскільки є отвори в фігурах і штирі, то значить їх можна порахувати. Для кола: один штирь - один отвір, для квадрата: чотири отвори - чотири штирі і т.д. Не забувайте, що діти не знають, що один отвір називається цифрою "один", два отвори цифрою "два". Для них фігурка з дірочками являє собою єдине ціле. А значить, дуже важливо озвучувати дитині цифру, якій відповідає
Матеріал: Дерево
Вік: От 18 мес
Країна виробник: Україна
Виробник: Розумний Лис
Відправити відгук:

Ваша оцінка:

Доставка тільки за передоплатою.

Способи доставки

  • Самовивіз
  • Доставка кур'єром
  • Доставити до дверей клієнта можлива кур'єром поштових операторів Укрпошта або Нова Пошта
  • Транспортна компанія
  • Нова Пошта
  • Доставка "Укрпошта"

Доставка Новою Поштою відбувається протягом 1-3 днів після оплати. Відправлення здійснюються щодня в робочі дні інтернет-магазину. Вартість доставки від 40 грн і вище в залежності від об'ємної ваги посилки.

Як сплатити

  • Наложений платіж з частковою передоплатою
  • Онлайн оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay
  • Оплата чекового рахунку / оплата картою
  • Готівка (тільки самовивіз)

Можливе відправка наложеного платежу з передоплатою на картку Приватбанку в розмірі доставки товару в обох напрямках (наприклад, за вартістю доставки товару Новою Поштою в розмірі 45 грн, передоплата за товар 90 грн). Мінімальна сума передоплати становить 50 грн, але не менше 20% від суми замовлення.

Повна передоплата по картці ПриватБанку. При оплаті через термінали ПриватБанку просимо врахувати комісію, що стягується сам терміналом. Додаткових комісій на карті немає.

Оплата готівкою можлива при самостійній доставці товару в м. Хмельницький, ТЦ «Ріко» (проспект Миру, 69), на першому поверсі, у відділі дерев'яних іграшок Тотоша.

Схожі товари

Недавно переглянуті