Нескучные игры

 Дерев'яний зоопазл Підводний світ

Нескучные игры - бренд захоплюючих дитячих сюжетів

Продукція компанії, яка не один рік створює дійсно корисні забави для дітей різного віку, з'явилася на наших онлайн-вітринах не так давно. Виробник Нескучные игры в нашому каталозі представлений в більш, ніж 20-ти позиціях. Спробуємо розповісти про найцікавіші варіанти, адже вони точно ненудні.

Асортимент виробника

Рамки-вкладиші

Відмінний варіант для діток, які ще тільки вчаться розуміти простір. Такі рамки призначені для розвитку фантазії, а також здатності розуміти, які деталі куди потрібно вставити - орієнтації в просторі.

Приклади рамок-вкладишів

Де чий будиночок

Вкладиш, сортер дозволить з користю провести ігровий час з малюком. Складається пазл з 2 шарів, які "містять" будиночки і тварин, які в цих будиночках живуть. Завдання батьків або вчителя в такій грі - показати дитині, як живуть тварини, що їдять, як проводять час, де сплять. 

Щоб малюку було простіше, попросіть уважно вивчити картинки у верхній панелі дошки. Запитайте, які там є будиночки, як вони називаються. Разом ви можете придумати назви мешканцям цих будиночків. Потім дістаньте тварин і перевірте, чи правильні відповіді були отримані. Також в процесі ігор можна ділити тварин на домашніх і диких. Коли будуть пройдені ці етапи, починайте розміщувати вкладиші в осередках, для яких вони призначені.

Більш-менш

Настільні Нескучные игры у вигляді таких ось вкладишів вчать не тільки відчувати контури, форми. Рамка-вкладиш більше-менше прекрасно допоможе познайомити дитину з поняттями «більше» і «менше», а барвисті тварини - можливість для крихітки ще краще розширити свій кругозір.

Як настрій

Це дерев'яна гра розвиває типу - інструкція з емоцій. Ігрова панель допомагає вдосконалювати дрібну моторику, увагу, уяву, посидючість. Але найголовніше - малюк більш усвідомлено починає розбиратися в емоціях, настрої, прояві міміки. Крім того, гра вчить складати предмети з різних частин - тобто також виконує відразу кілька функцій.

Запропонуйте малюкові звернути увагу на посмішки, розміщені на ігровій дошці. Поставте завдання знайти сердиту пику, задуману, сумну або задоволену. Якщо дитині важко, постарайтеся акуратно підказати. Але не робіть цього замість дітей. Краще спробуйте описати відмінності словами. Якщо є час і бажання - придумайте для кожного "особи" історію, чому воно таким стало. Якщо це гра з крокодилами, то чому б не вивчити особливості їх життя в процесі?

Хлопчаки обов'язково оцінять рамки-вкладиші з міським транспортом.

Кожна така рамка цікава по-своєму. І точно варта уваги дорослих.

Ненудні ігри пазли для дітей старшого віку

Збирати художні пазли - означає розвивати логічне мислення, працювати над поліпшенням творчого мислення, тренуванням моторики, уважності, посидючості. Якщо дитина терпляча, то збірка пазлів стане для нього релаксом, а для батьків часом для насолоди тишею. Продаються всі пазли в красивих коробках, тому відмінно підходять в якості подарунка на будь-яке свято.

Деякі пазли виділяються химерною формою, при цьому частина компонентів виконана не просто відсутніми елементами. Це пазли у вигляді предметів, яких не вистачає на картинці. Наприклад, якщо тема пазла - міста, то відсутніми предметами будуть, пам'ятники. Навчання в ігровій формі корисної інформації дитиною сприймається простіше, ніж на уроках історії або географії.

Всі деталі пазлів виготовлені з фанери, а картинки нанесені за допомогою спеціальних принтерів. Вельми незвичайні пазли сподобаються і дітям, і дорослим. Навіть ті, хто до збірки класичних пазлів ставиться скептично, будуть з інтересом розглядати і поєднувати фігурні деталі.

Крім країн і пам'яток фігурні дерев'яні пазли Нескучные игры представлені такими темами: казки, машини, предмети (продукти).

3 альтернативних подарунка пазлам або рамкам-вкладишів

 Дерев'яна розвиваюча гра Як настрій?
  • Простенькі дерев'яні розвиваючі іграшки з якісних матеріалів без зайвих елементів. Найменші люблять іграшки з дерева у вигляді паровозиків або тварин, які можна тягнути за собою на шнурку. Нехитрі вироби так подобаються діткам, що вони готові проміняти на них всі свої ляльки і машинки. Однак більш корисний варіант іграшок з дерева - рамки вкладиші або пазли. Такі вироби приносять більше користі дітям раннього віку. 
  • Активна дитина обов'язково оцінить такий презент, як дитячі гойдалки. Надійні, прості, як у використанні, так і в кріпленні. Зроблені гойдалки дуже яскравими, але не переживайте - фарба линяти не буде. Для кріплення передбачені канатики. Повісити таку гойдалку можна як на вулиці, так і в квартирі або будинку. Якщо простору вистачає, то зробити це можна навіть в дверному отворі. 
  • Дітям постарше 6-7 років і більше можна подарувати настільні ігри. Такі забави здатні позитивно впливати на розвиток мови, мислення, просторової уяви. Крім того, за допомогою настільних ігор можна тренувати посидючість дитини, а також здатність завершувати почате. Отримані в ігровому процесі навички знадобляться і в дорослому житті. 

Дарувати настолки рекомендуємо тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що малюкові знайдеться компанія.

Нескучные игры в Україні

Якщо все ж іграшки цього виробника вам сподобалися найбільше, ціна відповідає можливостям, фото викликають інтерес, то навіщо відкладати замовлення на потім? У нашому інтернет-магазині купити товари представленого виробника можна в кілька кліків. Якщо ж часу вибирати у вас немає, і ви точно знаєте, що шукаєте - телефонуйте і менеджери допоможуть визначитися.