Артикул: 4406500

Гра Склади квадрат перший рівень Познавалка

280 грн
В наявності
Виробник: Poznavalka
Склади квадрат - це дидактична гра, завдяки якій у дитини розвивається просторове мислення, відчуття кольору і кмітливість. Він вчиться мислити логічно, вибудовуючи квадрат із фігур різної форми. Поступове ускладнення завдань та «метод криголама» (тимчасово відступити від складного завдання, щоб потім легше з ним впоратися) дає дитині можливість вирішувати завдання самостійно, без підказок з боку дорослих.

Гра включає два планшети, на кожному з яких розташовано по 6 квадратів. Квадрати розділені на 1, 2 і 3 частини різних форм. Складаючи квадрати з різнокольорових шматочків різної форми, дитина виконує кілька видів робіт, неоднакових за змістом та ступенем складності. У процесі гри дитина знайомиться з сенсорними еталонами форми та кольору, співвідношення цілого та частини, вчиться розбивати складне завдання на кілька простих, створюючи алгоритм гри.
Комплектація

2 плашки 21*14 см


12 квадратів 5,5*5,5 см
Рекомендований вік – від 1,5-2 років

Виготовлено з пофарбоваої фанери
Виробник – Україна.
Виробник: Poznavalka
Країна виробник: Україна
Відправити відгук:

Ваша оцінка:

Доставка тільки за передоплатою.

Способи доставки

  • Самовивіз
  • Доставка кур'єром
  • Доставити до дверей клієнта можлива кур'єром поштових операторів Укрпошта або Нова Пошта
  • Транспортна компанія
  • Нова Пошта
  • Доставка "Укрпошта"

Доставка Новою Поштою відбувається протягом 1-3 днів після оплати. Відправлення здійснюються щодня в робочі дні інтернет-магазину. Вартість доставки від 40 грн і вище в залежності від об'ємної ваги посилки.

Як сплатити

  • Наложений платіж з частковою передоплатою
  • Онлайн оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay
  • Оплата чекового рахунку / оплата картою
  • Готівка (тільки самовивіз)

Можливе відправка наложеного платежу з передоплатою на картку Приватбанку в розмірі доставки товару в обох напрямках (наприклад, за вартістю доставки товару Новою Поштою в розмірі 45 грн, передоплата за товар 90 грн). Мінімальна сума передоплати становить 50 грн, але не менше 20% від суми замовлення.

Повна передоплата по картці ПриватБанку. При оплаті через термінали ПриватБанку просимо врахувати комісію, що стягується сам терміналом. Додаткових комісій на карті немає.

Оплата готівкою можлива при самостійній доставці товару в м. Хмельницький, ТЦ «Ріко» (проспект Миру, 69), на першому поверсі, у відділі дерев'яних іграшок Тотоша.

Недавно переглянуті