Артикул: SMX 410
Новинка

Ігровий набір для конструювання (магнітний конструктор) Мій перший потяг з тваринами SMX 410 SmartMax

1 249 грн
Немає в наявності
Виробник: SmartMax
Конструктор “Мій перший потяг з тваринами”, призначених для дітей у віці від 1,5 років, об’єднує в одній коробці дві улюблені теми: тварини та потяг. Яскраві та приємні на дотик фігурки тварин та інші елементи конструювання сприяють розвитку фантазії, логіки, координації рухів. Кожен наступний конструктор SMARTMAX у вашій колекції доповнює та розширює можливості гри. Схема-інструкція з правилами з’єднання та будування всередині кожної коробки.

В наборі:

4 довгі, 3 середні пластикові палички з магнітами, 3 металеві кульки, 6 м’яких пластикових елементів тварин, 1 фігурка машиніста, по 2 елементи червоного, зеленого, блакитного, жовтого кольорів для будування потягу. Деталі легко з’єднуються та підходять до будь-якого іншого набору SmartMax.Про магніти та елементи

Магніти мають магнітний північний та південний полюси. Деталі холодних кольорів – зелені, сині, фіолетові та білі – мають північні полюси, спрямовані назовні. Деталі теплих кольорів – червоні, помаранчеві, жовті та рожеві - мають південні полюси, спрямовані назовні. Різні полюси притягуються, однакові полюси відштовхуються. Всі стрижні холодного кольору можна приєднати до всіх стрижнів теплого кольору. Всі інші комбінації відштовхуються. Магніти в довгих елементах сильніші, ніж у коротких. Довгі стрижні (палички) можуть підняти більшу вагу або зміцнювати зв'язки. Металеві кульки SmartMax притягуються всіма стрижнями, незалежно від їх кольору. До однієї кульки можна приєднати понад 20 елементів!

Безпека
Не турбуйтеся про те, що ваш малюк потягне до рота або проковтне деталь SmartMax. Всі елементи мають розмір більше ніж 3 см, таким чином, не можуть бути проковтнуті. Деталі SmartMax склеюються разом та остаточно зварюються ультразвуком. Це унеможливлює розбирання деталей малюками. SmartMax виготовляється з високоякісних матеріалів, які роблять деталі справді міцними.
Бренд:Smartmax
Категорія:Магнітні коструктори
Вік:1.5-5 років
Деталі:25
Коробка:380 x 300 x 80
Матеріал: Пластик
Вік: Від 1-го року
Виробник: SmartMax
Відправити відгук:

Ваша оцінка:

Доставка тільки за передоплатою.

Способи доставки

  • Самовивіз
  • Доставка кур'єром
  • Доставити до дверей клієнта можлива кур'єром поштових операторів Укрпошта або Нова Пошта
  • Транспортна компанія
  • Нова Пошта
  • Доставка "Укрпошта"

Доставка Новою Поштою відбувається протягом 1-3 днів після оплати. Відправлення здійснюються щодня в робочі дні інтернет-магазину. Вартість доставки від 40 грн і вище в залежності від об'ємної ваги посилки.

Як сплатити

  • Наложений платіж з частковою передоплатою
  • Онлайн оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay
  • Оплата чекового рахунку / оплата картою
  • Готівка (тільки самовивіз)

Можливе відправка наложеного платежу з передоплатою на картку Приватбанку в розмірі доставки товару в обох напрямках (наприклад, за вартістю доставки товару Новою Поштою в розмірі 45 грн, передоплата за товар 90 грн). Мінімальна сума передоплати становить 50 грн, але не менше 20% від суми замовлення.

Повна передоплата по картці ПриватБанку. При оплаті через термінали ПриватБанку просимо врахувати комісію, що стягується сам терміналом. Додаткових комісій на карті немає.

Оплата готівкою можлива при самостійній доставці товару в м. Хмельницький, ТЦ «Ріко» (проспект Миру, 69), на першому поверсі, у відділі дерев'яних іграшок Тотоша.

Схожі товари

Недавно переглянуті