Аналоги Lego Technic

Немає збігів

Lego Technic: як створити власний автопарк з інтернет-магазином «Тотоша»

Сучасні розваги для дітей спрямовані переважно на розвиток побутових і соціальних навичок. Прикладом тому служать іграшки Познавалка. Різні сортери, рамки-вкладиші, двомірні моделі цифр і букв, призначені для самих маленьких, з ранніх років дарують дитині корисні знання про форми, кольорах, розмірах.

У розробках ігор для старших дітей виробники пішли далі. Деякі моделі дитячих розваг виявляють приховані таланти, дають уявлення про можливу майбутню професію.

Відмінне втілення такої напівдидактичної забави - конструктори аналоги Lego Technic, в широкому асортименті представлені в магазині іграшок «Тотоша». З ними малюки й підлітки зможуть спробувати свої сили в інжинірингу, отримають уявлення про будову і функціональне призначення різних видів транспорту.

Історія Lego Technic

Перший конструктор технічної спрямованості данський бренд Lego запропонував в 1977 році, а в 1982 - серія отримала маркування Technic.

Першим зразком лінійки став автомобіль, в комплект збірки якого входили збільшені, в порівнянні з попередніми моделями, кубики трьох кольорів - червоного, білого і синього, а також поперечна вісь і зубчасті колеса.

Наступний етап вдосконалення моделі Lego Technic ознаменувався додаванням підшипників. Поліпшувалися й експлуатаційні характеристики. Зібрані конструкції могли витримати велике навантаження, не розвалювалися від одного необережного руху.

Пізніше асортимент вантажних і легкових машин урізноманітнили аналогами агротехніки й літальними апаратами. А з 2001 року багато наборів оснащують інерційними двигунами.

Сьогодні конструктори лінійки Technic відрізняються від інших комплектів цього бренду наявність не блоків, а балок зі сполучними стрижнями. В сучасні модифікації Lego Technic, крім пластикових елементів макета, входять:

 • осі;
 • шестерні;
 • колеса;
 • пневматика;
 • електромотори, які працюють від батарейок.

Завдяки безлічі корисних дрібниць дитина збере не просто статичну модель, здатну прикрасити автомобільну колекцію на полиці в дитячій. З самостійно сконструйованим гоночним болідом він зможе на рівних конкурувати в імпровізованих змаганнях з товаришами по іграх.

Переваги Lego Technic

Компанія «Лего» завжди славилася оригінальністю ідей і високою якістю деталей. Однак, конструктори серії Technic можуть похвалитися і рядом додаткових переваг:

 1. Від елементарного до грандіозного. Новачків більше не відлякають комплекти, в складі яких 100-400 елементів. А досвідчених майстрів автобудування порадують набори з тисячею деталей.
 2. Максимальна достовірність. Якщо дитина зацікавилася механікою автомобільного всесвіту, Lego Technic - відмінне наочне приладдя. Дверцята машин відкриваються, моторчик призводить автомобіль в рух, кузов можна відкинути, а ківш екскаватора - підняти або опустити. Шляхом того, що зібрані моделі залишаються відкритими, малюки й підлітки можуть бачити не тільки результат (рух), але і процес «зсередини» - ланцюжок яких саме дій активує механізми.
 3. Можливість керувати автомобілем або вертольотом дистанційно - за допомогою пульта.
 4. Принцип творчого інжинірингу. В інструкції до набору Lego Technic розписані варіанти збірки, але можна шукати й свої рішення. Відходячи від «канонів» запропонованого дизайну, юні винахідники іноді створюють моделі, здатні конкурувати за частиною оригінальності з космічними машинами, які пропонує, наприклад, конструктор Mr.Playwood.
 5. Універсальність. Звичайно, малюк шести років не збере самостійно машину або літак, що складається з більш ніж ста деталей. Але якщо до процесу підключаться старші брати / сестри, зацікавлені батьки, механіка Lego Technic захопить і самих маленьких.
 6. Розвиваючий потенціал. Сотенний арсенал дрібних деталей допоможе поліпшити моторику пальців. А необхідність слідувати інструкції й визначати способи з'єднання зажадає від дитини посидючості, концентрації уваги, простимулює бажання йти до поставленої мети до переможного.

Оригінал або аналоги Lego Technic

Природно, захоплені колекціонери, які вивчили продукцію лінійки до дрібниць, не відмовлять собі в ексклюзивному наборі від улюбленого бренду. Дітям же часто неважливо, яка етикетка прикрашає іграшку, якщо остання захопила їх з перших хвилин.

Сучасний ринок і магазин «Тотоша» зокрема можуть похвалитися великою кількістю сертифікованих аналогів цікавого і популярного Lego Technic. Так, в магазині іграшок в широкому асортименті представлена продукція китайської компанії Decool.

За відгуками досвідчених інженерів-любителів та дитячих психологів, конструктори від Decool з успіхом повторюють ергономічність і реалістичність данського прототипу.

Аналогічні моделі проведені відповідно до міжнародних стандартів якості. Базові деталі виконані з гіпоалергенного високоміцного пластику. Гладкість контурів і точність зрізів досягається шляхом сучасного високотехнологічного обладнання.

Крім цього, перед виходом в продаж репліки Lego Technic проходять перевірку, яка складається з декількох етапів. Багатоступінчастий контроль виключає можливі дефекти, а значить, мінімізує ризик того, що в процесі гри дитина подряпається або поріжеться.

Аналоги Лего Technic - ідеальне рішення для батьків, які шукають високу якість за оптимальною ціною.

Набори Lego Technic в інтернет-магазині «Тотоша»

Переглянути фото гоночних автомобілів, мотоциклів, всюдиходів, поліцейських машин і замовити вподобану модель можна безпосередньо на сайті магазина.

Дитину також порадують дерев'яні розвиваючі іграшки, настільні ігри, набори для ліплення, малювання і багато інших дрібниць, здатних приємно урізноманітнити дозвілля.

Доступна доставка по містах України та самовивіз.