Аналоги Lego Friends

Немає збігів

BELA блокові конструктори - це абсолютно дивовижні набори, які відкривають перед дітьми абсолютно унікальні можливості. Вони дозволяють дітям зануритися в захоплюючий міської світ з машинами, залізничними станціями, красивими будинками, школами та місцевими жителями. Також, граючи з такою іграшкою, малюки можуть відправитися на Баггі в небезпечні пригоди для вивчення джунглів і екзотичних тварин, які там проживають. BELA friends конструктори - це різноманітні розвиваючі іграшки, які допомагають дітям забути про все, насолоджуючись цікавим і корисним проведенням часу.

Блокові конструктори friends від надійного виробника

Торгова марка BELA - це відома і вже давно уподобана усіма дітками фірма, яка виробляє конструктори на різні тематики. Відмінною рисою цього бренду є те, що він спеціалізується на вікових категоріях від трьох років. Тому, багатогранність BELA блокових конструкторів може здивувати як маленького, так і більш дорослого шанувальника конструкторів.

У чому полягають головні переваги конструкторів від ТМ BELA?

  • Високоякісність деталей. Кожна фігурка виготовляється з міцних матеріалів. Тому при падінні BELA блокові конструктори не ушкоджуються.
  • Екологічність. Всі набори відповідають високим вимогам якості та міжнародним нормам безпеки, оскільки виробляються з екологічно чистого, гіпоалергенного сировини.
  • Безпека. BELA friends конструктори відрізняються великими розмірами і не гострими краями. Це виключає будь-яку можливість того, що маленька дитина пораниться або проковтне будь-яку детальку. Крім того, блокові конструктори friends забарвлені нетоксичними фарбами, які не зможуть зашкодити здоров'ю малюка.

Крім всіх перерахованих вище достоїнств, варто також зазначити, що BELA блокові конструктори - це свого роду аналоги знаменитого Lego. Тому, практично всі деталі, вироблені двома цими брендами абсолютно сумісні між собою.

Де купити BELA блокові конструктори?

Якщо ви бажаєте порадувати свого сина чи дочку якісної і цікавою іграшкою, то вам варто відвідати інтернет-магазин Totosha. Тут ви зможете вигідно купити BELA блокові конструктори, а також FRANK Навчальні пазли, Classic World магнітні мозаїки, а також інші захоплюючі товари.