Аналоги Lego Creator

Немає збігів

Розвиваємо малюків з допомогою конструктора Lego Creator

Аналоги Lego Creator - фото-1

Починаючи від народження ми навчаємо наших дітей, а допомагають нам у цьому різні іграшки. До таких відноситься і Lego Creator. Його рекомендують використовувати у грі з дітьми від 6 років і старше, адже він містить дрібні елементи. З допомогою конструктора Lego Creator дитина в першу чергу розвиває дрібну моторику рук, увагу, уяву, пізнавальні процеси, у дитини формується естетичне бачення, якщо ж дитина складає конструктор не сама, вона навчається діяти в команді, допомагати ближньому. Конструктор можна придбати як великим набором так і маленьким. Граючи у такий конструктор з дітьми ми можемо звернути увагу наскільки дитина розвинута. До того ж широкий спектр використання конструктора, дозволить дитині маючи один конструктор створювати різні сцени з власного життя. Лего пропонує три історії, на які дитина може посилатись при складанні конструктора, проте використавши фантазію, можна придумати свою історію. Lego Creator пропонує широкий вибір конструкторів різних серій, варто лише обрати, яка до душі саме вашій дитині. Також розвивати дрібну моторику рук для малюків допоможуть набори для ліплення, які ви знайдите у нашому магазині.

Унікальність та безпека

Кожна дитина це маленький дослідник, якого цікавить, що ж у середині їх улюбленої іграшки? На щастя, тепер є Лего Креатор, якй є незамінною річчю для тих малюків, яким треба неодмінно дізнатися про все з середини.

  • Усі набори Лего є абсолютно безпечними для дітей, усі блоки виготовлені з якісних матеріалів і легко з 'єднуються один з одним.
  • Унікальним конструктор робить те, що діти можуть годинами складати конструктор знову і знову. Діти стають більш посидючими та уважними. Конструктор Лего це іграшка, до якої не потрібні інструкції, дитина беручи її до рук може сама створювати, все, що їй дозволить уява та фантазія. Лего не обмежує рамки гри і дозволяє дітям творити.
  • Конструктори Lego прийдуть до душі навіть батькам.
  • Придбавши одного разу конструктор Lego Creator ви більше ніколи не вагатиметесь, що подарувати дитині.

Lego Creator

В лінійці даної серії представлені такі конструктори:

  • Дивовижні роботи.
  • Милі тваринки.
  • Транспортні засоби.
  • Цікаві будинки.
  • Казкові герої.

Ми надаємо можливість купувати у продукцію Лего і вибирати з великого асортименту те, що цікавить саме вас у будь-який час, а доставка не змусить вас довго чекати замовлення. В колекції інтернет-магазину Totosha представлені усі набори Лего. Якщо вашому малюку раптом набридло складати Лего, пропонуємо придбати у магазині пазли, які також позитивно впливають на розвиток малюків.