Бренд DoJoy

DoJoy

Бренд DoJoy - виробник дійсно цікавих дитячих ігор

Як змусити дитину відволіктися від гаджетів? Кинути мультики, стрілялки, стратегії і зайнятися чимось більш корисним? Як подружити братиків і сестричок, змусивши їх робити щось разом? Виробник DoJoy знайшов відповіді на ці питання і пропонує відмінну альтернативу сучасному цифровому світі хлопчиків і дівчаток.

Компанія DoJoy, історія, асортимент

Створення захоплюючих ігор з досить простими правилами почалося ще в 2014-му році. Метою виробника стали гри, які не просто подарують веселощі і азарт, але і зберуть в колі всю сім'ю. Як бачимо, компанії вдалося реалізувати цю мету в реальність.

Крім самої ідеї важливим етапом став вибір матеріалів для виробництва - дуже серйозне завдання, яке вимагає великої відповідальності. Виготовлені елементи просто зобов'язані бути безпечними для дітей, особливо, якщо вони вирішать спробувати гру на смак. Завдяки високій якості деталей, їх приємно не тільки грати, але і просто тримати в руках.

Зустріти DoJoy можна не тільки в офлайн точках продажів або на онлайн-вітринах, але і на різних фестивалях, ігротеках, розіграшах, спільних з іншими виробниками маркетингових кампаніях. Крім того, виробник активно пропонує розробку ігор з завданнями замовників. Тобто виникла у вас ідея - приходьте, пропонуйте. Можливо, саме ваша ідея втілиться в нову гру. При цьому виробник не бере в роботу всі проекти, тільки ті, які дійсно цікаві та корисні.

Для дітей якого віку призначені гри DoJoy

Починати можна з 2 років і навіть раніше. Ігри спрямовані на розвиток сприйняття, логіки, пам'яті, відчуття простору і об'єму. Крім того, для пальцевого праксису - вчинення певних дій без предметів, для поліпшення словникового запасу. Особливо корисно для зовсім маленьких гравців, які тільки починають говорити.

Ігри цього бренду люблять навіть діти з розладом аутистичного спектру. Запуск мовлення, постановка шиплячих, сонорних звуків - на все це впливають не комп'ютерні ігри, а саме настолки.

Відмінний варіант подарунка для дитини від 3-4 років

Вибрати щось дійсно цікаве і корисне для дітей - завдання не тільки батьків, але і тих, хто приходить з презентом у гості. Основна складність в тому, що в одному предметі потрібно з'єднати корисність, цікавість і невисоку вартість. Малюки ж швидко втрачають інтерес до ігор, до яких звикають. Лялька або машинка вже на другий день може стати нецікавою. Інша річ - іграшка, яка зрозуміла не відразу або гра, в якій має брати участь кілька людей.

У такому віці дітки вбирають мало не кожне слово, міміку, жестикуляцію. І практично кожна дівчинка чи хлопчик люблять, щоб ними займалися, звертали увагу. Тому хлопці в процесі гри виявляють активність, читають, придумують різні історії. Роблять все, щоб їх похвалили або насварили, тобто точно помітили.

Настільні ігри DoJoy: які фаворити діток?

Отже, батьківський комітет став перед вибором - що подарувати дітям на будь-який з свят. У віці 3 роки, 4-5-6 років у дітей часто зустрічаються проблеми з дикцією. Сказати "р", "ш" або інші звуки - для дитини ціле випробування, а для батьків - біль. Хочеться адже все і відразу ідеально. Тому пропонуємо звернути увагу на ігри, які сприяють розвитку мовлення, а також на забавки, які передбачають активні рухи, розвиток пам'яті, уваги, мислення.

Якщо дитина зовсім маленький і ще не говорить або робить це невпевнено, стане в нагоді гра запуск мовлення. Всі батьки розуміють, що не варто затягувати з запуском мовлення. Пора діяти і допомогти малюкові. Виробник пропонує близько 35 ігор, мета яких - викликати у малюка бажання говорити. Ми в своєму каталозі зібрали кращі. Про ефективність таких ігор заявляють навіть логопеди. Більш того, вони самі в своїй практиці часто і використовують настолки Дудж.

Одна з улюблених ігор наших клієнтів, великих і маленьких, - "гра чумачечий квест". Складається вона з досить великої кількості завдань, але через те, що вони ненудні, проходить все дуже швидко. Діти в процесі закріплюють навички читання, відгадують загадки, вчаться думати і фантазувати, розвивають уважність, вирішують приклади, пояснюють слова без слів, покращуючи свою міміку і жестикуляцію.

Не менш популярні - "Це-є-фа", "Страсті-мордасті. Терапевтичні казки".

3 варіанти іншого подарунка для діток

Якщо ж перераховані варіанти - не те, що вам потрібно, пропонуємо до розгляду альтернативу:

  • Популярні дерев'яні розвиваючі іграшки для дітей. Їх відносять до еко-товарів, тому що такі вироби обробляються меншою часткою всяких хімікатів і виробляються дійсно з дерева. Діти часто люблять не тільки помацати руками, але і спробувати на смак. В такому випадку це ідеальний презент для малюків. 
  • Дітям віком 7-14 років часто дарують настільні ігри з певним сюжетом і рівнем складності. Мета таких ігор - не тільки цікаво провести час, а й зібрати за одним столом всю сім'ю. Але ж цього дуже не вистачає, якщо враховувати темп сучасного світу. 
  • Більш дорогий варіант подарунка - надувні басейни. Звичайно, це не універсальний презент, але тільки уявіть, скільки захоплення буде в очах у дитини, якому подарували власний водойом. 

Де купити гри DoJoy в Україні?

Придбати настолки Дудж для дітей можна в багатьох офлайн-магазинах. Але якщо ви хочете заощадити час і отримати замовлення вже завтра, то краще купувати в інтернет-магазині. Детальні фото допоможуть зрозуміти сюжет, а невисока ціна порадує око.

Якщо при знайомстві виникають труднощі або з'являються питання - обов'язково телефонуйте. Ми знаємо багато про виробника Дудж і його продукції і з радістю поділимося цією інформацією.