Іграшки ТМ KomarovToys

Іграшки ТМ KomarovToys

KomarovToys - це більше, ніж просто іграшки. Це довгий та тернистий шлях від крихітної майстерні до сучасної, оснащеної новітніми технологіями та машинами, фабрики. КомаровТойс почала своє існування в 2003 році і до сьогодні не зупиняється ні на мить, щоб продовжувати радувати своїх маленьких покупців. В арсеналі команди працюють не лише технологи та працівники виробництва, а й психологи та викладачі. Ми часто “співпрацюємо” з батьками та їхніми дітьми, щоб отримати максимально об'єктивну оцінку про іграшки Комаровтойс. На даний момент у нашому списку вже знаходяться понад сто ігор з різними методиками, що розвивають, і напрямками з усього світу. KomarovToys підтримує технологічний прогрес і із задоволенням користується його плодами, але ніколи не забуває про класичні іграшки з натурального дерева. Тільки згадайте улюблені дерев'яні конструктори, якими було так чудово розважатися у дитинстві. Вони були приємні на дотик і мали справжній, солодкуватий запах деревини.

игрушка деревянная

Дерев'яне шнурівка
TM KomarovToys

Інтернет-магазин “Тотоша” пропонує широкий асортимент, серед якого Ви знайдете іграшки Комаровтойс та інших відомих виробників, які славляться своєю високою якістю та адекватною ціновою політикою.

Чому варто Комаровтойс купити

Каталог Totosha постійно поповнюється різноманітними новинками та хітами. І тепер тут іграшки Комаровтойс купити не складно:

  • Шнурівки: “фрукти та овочі”, “ключики та форми”;
  • Пірамідки: різних видів, кольорів та розмірів, залежно від Ваших уподобань та потреб;
  • Математичні планшети від ТМ KomarovToys;
  • Кубики: малюнки, літери та цифри;
  • Усілякі набори геометричних тіл і фігур;
  • Навчальний дитячий годинник.

Іграшки Комаровтойс не тільки посилюють у крихти безліч корисних і необхідних навичок, але і є абсолютно безпечними, оскільки виготовлені з природних складових. KomarovToys застосовує виключно органічні фарби для декорування.

KomarovToys за найкращою в найкоротші рядки

Ми раді вітати Вас на нашому сайті! Тут ознайомтеся з нашою колекцією та прайсом, а також купити Комаровтойс (або будь-які інші бренди) не виходячи з дому. Скориставшись кошиком, замовити іграшку KomarovToys не займе довше кількох хвилин, а наші кур'єри доставлять посилку вчасно і за вказаною адресою. Слідкуйте за нами у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, щоб не пропустити вигідні розіграші подарунків, які допоможуть удосконалити творчість та креатив улюбленої крихти! Але якщо стати переможцем не вийде, то пам'ятайте, що завжди можете Комаровтойс купити недорого.