Артикул:

Розвиваюча гра Соти (стільники) Кайє Корвет

300 грн
В наявності
Виробник: Корвет
Набір складається: з 84 об'ємних елементів і методичних рекомендацій з варіантами прикладів і завданнями.

Кожен елемент має форму шестикутника - 21 варіант малюнків, по 4 штуки кожного. На лицьовій стороні - мозаїчний малюнок, зворотний бік - однотонна.

- Набір формує творче, об'ємно-просторове і асоціативне мислення, сенсомоторні координації.

- Допомагає розвивати фантазію, уяву, окомір, архітектурно-художній смак, творче начало, індивідуальність в поєднанні з умінням працювати в творчому колективі однолітків.

- Сприяє формуванню таких якостей, як акуратність, зосередженість, посидючість, терпіння.

- Сприяє осмисленого сприйняття зовнішнього світу, орієнтації на площині і в просторі, розвитку почуття гармонії, композиції, пропорції, симетрії і асиметрії, форми і краси.

- Дозволяє проводити заняття в області геометрії, математики та логіки, ігри з заміщенням, а також використовувати набір в якості великої мозаїки і доміно.

- Цінним якістю набору є те, що його можна використовувати, як матеріал для проектного конструювання і експеріментірова ня в області дитячого дизайну, тобто художнього конструювання.

Граючий може експериментувати і винаходити композиції, застосовуючи однакові або різні по малюнку і кольору елементи, наявні в наборі.

Ця особливість дитячої діяльності програмується універсальними властивостями застосованої форми елементів, які дозволяють розташовувати їх особливим чином на площині по відношенню один до одного.

Набір призначений для формування у дітей конструктивної діяльності, в процесі якої відбувається інтелектуальний розвиток дитини, в тому числі його здатності до технічного і архітектурної творчості.

У той Водночас набір дозволяє ставити перед дитиною і чисто дидактичні завдання: складання композицій за завданням дорослого або за прикладом, наведеним у цьому методичному посібнику.

Можна застосовувати в грі співмасштабним іграшки і предмети, проводити конкурси і змагання , застосовувати набір в режисерськи
Матеріал: Картон
Вік: Від 3-х років
Країна виробник: Росія
Виробник: Корвет
Відправити відгук:

Ваша оцінка:

Доставка тільки за передоплатою.

Способи доставки

  • Самовивіз
  • Доставка кур'єром
  • Доставити до дверей клієнта можлива кур'єром поштових операторів Укрпошта або Нова Пошта
  • Транспортна компанія
  • Нова Пошта
  • Доставка "Укрпошта"

Доставка Новою Поштою відбувається протягом 1-3 днів після оплати. Відправлення здійснюються щодня в робочі дні інтернет-магазину. Вартість доставки від 40 грн і вище в залежності від об'ємної ваги посилки.

Як сплатити

  • Наложений платіж з частковою передоплатою
  • Онлайн оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay
  • Оплата чекового рахунку / оплата картою
  • Готівка (тільки самовивіз)

Можливе відправка наложеного платежу з передоплатою на картку Приватбанку в розмірі доставки товару в обох напрямках (наприклад, за вартістю доставки товару Новою Поштою в розмірі 45 грн, передоплата за товар 90 грн). Мінімальна сума передоплати становить 50 грн, але не менше 20% від суми замовлення.

Повна передоплата по картці ПриватБанку. При оплаті через термінали ПриватБанку просимо врахувати комісію, що стягується сам терміналом. Додаткових комісій на карті немає.

Оплата готівкою можлива при самостійній доставці товару в м. Хмельницький, ТЦ «Ріко» (проспект Миру, 69), на першому поверсі, у відділі дерев'яних іграшок Тотоша.

Схожі товари

Недавно переглянуті