Шановні відвідувачі та покупці Інтернет магазину Тотоша, в період із 4-го по 6-е серпня включно відвантаження ваших замовлень не буде здійснюватися у зв'язку із проведенням інвентаризації. Робота у звичайному режимі буде відновлена із понеділка 9-го серпня.

Іграшки-трансформери: оригінальні вироби для хлопчиків

Іграшки-трансформери: оригінальні вироби для хлопчиків

Іграшки-трансформери - багатофункціональні пристрої, які дозволяють дитині насолоджуватися гонками на машині і перевтілювати її в робота. Моделі оформляються у вигляді героїв популярних фільмів, мультсеріалів, коміксів або створюються виробником самостійно. При конструюванні іграшок продумується кожна деталь, адже важливо, щоб після трансформації виріб зберігав початковий привабливий вигляд. Завдяки стильному тюнінгу, яскравим фарбам і лаковому покриттю роботи-іграшки виходять сучасними і модними.

Іграшки-трансформери: історія популярності

Перші моделі подібних іграшок з'явилися досить давно, ще в 1980-х роках. Однак популярність і попит прийшли до дитячих трансформерам в 2000-х, коли на великі екрани вийшов фільм Transformers. Згодом виробники почали активно створювати унікальні і багатофункціональні пристрої для дітей від 3 років. У 2019 іграшки-трансформери вважаються одними з найбільш затребуваних і улюблених серед хлопчаків різного віку. Спробуйте додати в колекцію дитини хоча б пару трансформерів, щоб різноманітити ігровий процес.

Що собою являє машинка-трансформер

Машинка-трансформер на радіокеруванні здатна швидко видозмінюватися, перетворюючись з людиноподібного героя в машину, яка завжди примчиться на допомогу. Практично кожна дитина знає всіх персонажів мультсеріалу або кінофільму по іменах. Героїв можна підібрати за габаритами і стилістичному оформленню в відповідному розділі товарів інтернет-магазину « Тотоша ». 

Автоботи - популярні герої «Трансформерів»

Особливою популярністю користуються автоботи. Ці герої фільму «Трансформери» здатні перевтілюватися в різні транспортні засоби:

  • машини;
  • мотоцикли;
  • кораблі;
  • поїзди;
  • літаки;
  • вертольоти.

У каталозі « Тотоша » представлені автоботи Оптимус Прайм, Бамблбі, а також десептикони, діноботи, Предакони та інші.

Якісні іграшки-трансформери від інтернет-магазину « Тотоша »

При покупці робота, здатного змінювати первісний вигляд, можна подарувати дитині відразу два вироби. Гра з трансформерами допомагає дітям розвивати:

  • аналітичне мислення;
  • логіку;
  • дрібну моторику;
  • уява.

В асортименті інтернет-магазину « Тотоша » представлені оригінальні герої, від гри з якими дитина отримає масу позитивних емоцій і вражень. Купити іграшку-трансформер можна в кілька кліків. Необхідно додати бажаний товар в корзину, вказати контактні дані, спосіб оплати і доставки. При виникненні труднощів із замовленням або вибором, можна зателефонувати на гарячу лінію. Менеджер допоможе визначитися з іграшкою згідно захопленням дитини і оформити покупку. У каталозі інтернет-магазину також представлені товари інших категорій, серед яких ляльки і пупси, тематичні набори, літні іграшки, конструктори та інше.