Шановні відвідувачі та покупці Інтернет магазину Тотоша, в період із 4-го по 6-е серпня включно відвантаження ваших замовлень не буде здійснюватися у зв'язку із проведенням інвентаризації. Робота у звичайному режимі буде відновлена із понеділка 9-го серпня.

Настільная гра «Ферма»

Настільная гра «Ферма»

Настільна гра « Ферма » – це відмінний варіант, щоб захоплююче і весело провести дозвілля з друзями або родиною. Оригінальний сюжет, велика різноманітність стратегій, цікаві та яскраві персонажі відкривають широкі можливості для розвитку уяви дитини.

Інтернет-магазин «Тотоша» пропонує великий вибір дитячих розвиваючих настільних ігор, які підходять для хлопчиків і дівчаток від 4 років. Також в асортименті представлені спрощені варіанти наборів і дерев'яні розвиваючі іграшки для малюків від 1 року.

Сюжет і мета гри

Сюжет настільної гри схожий з онлайн-версією, популярною серед дорослих і дітей по всьому світу. Улюблена забава трансформувалася, тому сьогодні кожен може відчути себе в ролі власника господарства. Мета гри — розвинути свою ферму (підприємство) краще, ніж це зроблять інші учасники, пройшовши безліч цікавих етапів і виконавши велику кількість завдань.

З перших хвилин настільна гра «Ферма» по-справжньому захоплює. Спираючись на інструкцію, дитина може розвинути невелике підприємство до масштабної і багатопрофільної ферми.

Склад набору

Гра «Ферма Люкс», як і стандартна, складається з таких елементів:

 1. Стартові поля — це невеликі картки-майданчики, на яких розміщується і розвивається сільськогосподарське підприємство. У всіх гравців є однакове число полів.
 2. Фішки з зображеннями тварин. Вони показують область, якої займається кожен фермер. Ними можна обмінюватися для того, щоб розширювати або звужувати виробництво.
 3. Гральні кістки з зображенням тварин. Визначають спеціалізацію господарства. Якщо гравець бажає, наприклад, вирощувати кролів, то потрібно, щоб на брусочки одночасно випали відповідні зображення. У деяких наборах замість гральних кісток використовуються імпровізовані годинник, по яким відраховуються ходи під час підкидання кубика.
 4. Фігурки собак і диких хижаків. На іграшкове стадо можуть нападати вовки і лисиці. Якщо гравцеві випала така картка, то доведеться пожертвувати одним або декількома тваринами. Але фігурка собаки дає імунітет, так як ці домашні тварини — захисники.
 5. Кубики — по ним відраховується кількість ходів на ігровий дошці.

Також до кожного набору прикладена інструкція від виробника з чітким описом усіх дій. Перед початком гри рекомендується ознайомитися з нею.

Артикул: DT G
 

Настольная игра "Ферма Люкс" Danko Toys

220 грн
В наличии
Производитель: Danko Toys
В корзине 1 шт.

Настільна гра «Ферма»: правила і основні дії

Допустима кількість гравців — від 2 до 6. Якщо в вашому колективі присутня сором'язлива дитина, він може подивитися, як грають інші, приймаючи непряму участь: виконувати роль завідувача стадом (картками), проводити обмін тваринами.

Розведення тварин

Всі учасники по черзі кидають гральні кістки (два брусочки). Якщо на них випадають однакові тварини, вони потрапляють в стадо. Через кілька кіл з кожним кидком гравець отримує таку ж кількість домашнього худоби, яке у нього вже є, розширюючи таким чином свої володіння.

Як відбувається обмін

Настільна гра «Ферма», як і будь-яка стратегія, передбачає розрахунок і вибір правильного дії. Наприклад, гравець може обмінюватися тваринами з основним стадом або іншими учасниками, якщо вони згодні. Зверніть увагу, що процедура здійснюється виключно за вказаними правилами. Наприклад, за 1 свиню можна отримати 2 овечки, а за 1 велику собаку — 1 корову. Важливо заздалегідь передбачити, на яку худобу робити ставку.

Втрата тварин

Іконки лисиці і вовка згубні для домашньої худоби. Настільна гра «Ферма» була б занадто простою без цього підступу. Відповідно, 1 лисиця забирає всіх кроликів. А коли випадає кубик з вовком, то віднімаються всі тварини, крім коня і маленької собаки, якщо вони присутні.

Коли закінчується настільна гра «Ферма»

Щоб стати кращим фермером, необхідно в своєму господарстві зібрати наступних тварин:

 • коня;
 • овечку;
 • корову;
 • свиню;
 • кролика.

Якщо ж в господарстві буде присутній по кілька одиниць перерахованих видів, то це піде тільки на користь гравцеві, зробивши його конкурентним. Настільна гра «Ферма» може тривати кілька годин, адже сюжет і побудова стратегії сильно захоплюють. Відгуки покупців підтверджують, Що діти і дорослі залишаються задоволеними грою, адже її результат залежить НЕ тільки від удачі, але і від уміння прораховувати свої дії.

Настільна гра «Ферма»: переваги та користь для дитини

Представлена гра — це не просто розвага, адже вона може багато чому навчити маленьких учасників. Які переваги має настільна гра «Ферма»:

 1. Дитина швидше освоює рахунок і більше дізнається про тваринний світ. До того ж процес засвоєння знань у ігровій формі досить цікавий і захоплюючий, адже все матеріали в наборі дуже барвисті.
 2. Малюк, переміщаючи фішки і кидаючи кубики, розвиває дрібну моторику.
 3. Масштабування ферми — завдання не з простих, адже господарство потрібно вигулювати, годувати і захищати від хижаків. Таким чином, дитина вчиться вибудовувати причинно слідчі зв'язки, логічно мислити, приймати поразки, вести переговори і працювати в команді.

Крім цього, настільна гра «Ферма» – відмінний спосіб весело і захоплююче провести час з сім'єю. Ви побачите, як спільне дозвілля порадує не тільки вас, але і малюка.  

В інтернет -магазинів «Тотоша» зібрані самі популярні і цікаві розваги, наприклад, настільна гра «Морський бій», «Джанга», «Крокодил», «Лото» і інші. Асортимент магазину представлений високоякісними іграшками від виробників з України по доступним цінам. Вся продукція має відповідні сертифікати і гарантію, що виключає можливі проблеми з комплектацією.  

При необхідності консультант інтернет-магазину допоможе з вибором гри під вік і захоплення дитини, а також ваш бюджет. Після отримання іграшки ви можете залишити свій коментар, щоб допомогти іншим покупцям. Слідкуйте за оновленнями на сайті, щоб не пропустити акції і знижки.