Артикул: ММ0001
Новинка

Дерев'яний дидактичний набір Монтессорі "Рожева вежа", KomarovToys ММ0001

1 220 грн
Під замовлення
Виробник: Komarovtoys
Рожева башта складається з 10 кубиків (важке дерево, рожевий колір) різних розмірів. Найменший кубик має довжину ребра 1 см, найбільший – 10 см.
Пряма мета методики: формування понять "великий–маленький".
Непряма мета: розвиток моторики, координації рухів, уміння впорядковувати предмети.
Як працювати з матеріалом: місце для роботи - килимок, на якому довільно лежать кубики. Вчитель бере однією рукою найбільший куб і ставить його перед дитиною, бере наступний по величині куб і ставить зверху на перший. Кладучи кубики по-порядку зменшення їх розмірів один на другий, одержуємо башту. При цьому слід звертати увагу дітей на рівні проміжки між боковими гранями меншого і більшого кубиків. Можна руками провести по бокових гранях башти знизу вверх і зверху вниз. Після цього дитині стає зрозуміла закономірність зміни величин. Дитина повторює вправу. Робота закінчена, коли матеріал повернений на своє місце.
Наступні вправи:
– викласти башту із зав’язаними очима;
– варіації основної вправи кубики ставляться один за одним по діагоналі;
– горизонтальному і вертикальному напрямках;
– кубики так поставити один на другий, або один за другим, щоб кут і сторони кожного кубика співпадали.
Найменший кубик ставимо на утворене вільне місце. Він є втіленням мірки виміру величин;
– зміна заданого порядку 10-1 з врахуванням гармонії, у вертикальному і горизонтальному напрямках: 10-5-9-4-8-3-7-2 або 10-1-9-2-8-3-7-4-6-5.
Усний трьохступеневий урок: поняття «великий – маленький», «великий – більший – найбільший», «маленький – менший – найменший», «найбільший – найменший»,
«більший, ніж …– менший, ніж …».
І ступінь: вчитель вибирає із 10 кубиків найменший і найбільший. Інші кубики залишаються на своєму місці, щоб не відволікали увагу дитини. Вчитель бере великий куб двома руками і каже: «Це великий». Потім бере найменший куб у руку, показує його дитині і каже: «Це маленький».
ІІ ступінь: Вчитель просить дитину: «Дай мені великий куб», «Дай мені маленький куб».
ІІІ ступінь: Перед дитиною ставлят
Матеріал: Дерево
Вік: Від 6-ти років
Країна виробник: Україна
Виробник: Komarovtoys
Відправити відгук:

Ваша оцінка:

Доставка тільки за передоплатою.

Способи доставки

  • Самовивіз
  • Доставка кур'єром
  • Доставити до дверей клієнта можлива кур'єром поштових операторів Укрпошта або Нова Пошта
  • Транспортна компанія
  • Нова Пошта
  • Доставка "Укрпошта"

Доставка Новою Поштою відбувається протягом 1-3 днів після оплати. Відправлення здійснюються щодня в робочі дні інтернет-магазину. Вартість доставки від 40 грн і вище в залежності від об'ємної ваги посилки.

Як сплатити

  • Наложений платіж з частковою передоплатою
  • Онлайн оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay
  • Оплата чекового рахунку / оплата картою
  • Готівка (тільки самовивіз)

Можливе відправка наложеного платежу з передоплатою на картку Приватбанку в розмірі доставки товару в обох напрямках (наприклад, за вартістю доставки товару Новою Поштою в розмірі 45 грн, передоплата за товар 90 грн). Мінімальна сума передоплати становить 50 грн, але не менше 20% від суми замовлення.

Повна передоплата по картці ПриватБанку. При оплаті через термінали ПриватБанку просимо врахувати комісію, що стягується сам терміналом. Додаткових комісій на карті немає.

Оплата готівкою можлива при самостійній доставці товару в м. Хмельницький, ТЦ «Ріко» (проспект Миру, 69), на першому поверсі, у відділі дерев'яних іграшок Тотоша.

Схожі товари

Недавно переглянуті