Артикул: ММ0004
Новинка

Дерев'яний дидактичний матеріал Монтессорі "Математичні штанги", KomarovToys ММ0004

1 700 грн
Під замовлення
Виробник: Komarovtoys
Дидактичний набір “Математичні штанги” складається з 10 штанг, які за розмірами відповідають червоним штангам. Вони відрізняються тільки тим, що поділені на червоні і блакитні проміжки, довжиною 10см. Найкоротша штанга – червона. Мета: ознайомлення з кількістю 1 – 10, з метричною системою, побачити взаємозв’язок кількості і символів.
Як працювати з матеріалом: Штанги лежать без порядку на килимку. Дитина розкладає штанги в тому порядку, який був при роботі з червоними штангами. Вчитель бере перші три штанги, кладе найкоротшу перед дитиною і каже: “Один”.
І ступінь. Кладе другу штангу перед дитиною, проводить по черзі її відрізки і рахує: “Один, два. – Два!”.Аналогічно викладає третю штангу і рахує відрізки. Кожен раз слід починати рахувати з першого, а потім по черзі наступні відрізки, щоб дитина запам’ятовувала ряд чисел. Потім вчитель перемішує штанги і каже: “Дай мені штангу 2” або “Покажи три”. Кожен раз він просить дитину порахувати.
ІІ ступінь. Вчитель бере одну з трьох штанг. Просить дитину порахувати її відрізки і назвати, яка це штанга.
ІІІ ступінь. Якщо дитині цікаво, вчитель вводить і інші штанги. Коли вправу закінчують, вчитель просить дитину знову відновити порушений порядок штанг. При виконанні наступних вправ слід постійно рахувати і називати штанги.
Наступні вправи:
– з перемішаних штанг вибрати одну і перерахувати її відрізки. Повторна перевірка повинна проводитись не тільки шляхом порівняння довжин, але й за допомогою чисел;
– вчитель вибирає штангу і просить дитину показати попередню, наступну штанги;
– перерахувати тільки червоні або блакинті відрізки штанги;
– доповнити штанги (9 – 8 – 7) до 10;
– після того, як введені цифри з шорсткого паперу, потрібно використовувати числові таблички;
– штанги лежать у правильному порядку на килимку.
Дитина упорядковує числові таблички відповідно до штанг;
– числові таблички лежать у рядку по порядку, штанги – без порядку. Дитина підбирає до кожної таблички відповідну штангу;
– штанги розкладають по всій кімн
Матеріал: Дерево
Вік: Від 6-ти років
Країна виробник: Україна
Виробник: Komarovtoys
Відправити відгук:

Ваша оцінка:

Доставка тільки за передоплатою.

Способи доставки

  • Самовивіз
  • Доставка кур'єром
  • Доставити до дверей клієнта можлива кур'єром поштових операторів Укрпошта або Нова Пошта
  • Транспортна компанія
  • Нова Пошта
  • Доставка "Укрпошта"

Доставка Новою Поштою відбувається протягом 1-3 днів після оплати. Відправлення здійснюються щодня в робочі дні інтернет-магазину. Вартість доставки від 40 грн і вище в залежності від об'ємної ваги посилки.

Як сплатити

  • Наложений платіж з частковою передоплатою
  • Онлайн оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay
  • Оплата чекового рахунку / оплата картою
  • Готівка (тільки самовивіз)

Можливе відправка наложеного платежу з передоплатою на картку Приватбанку в розмірі доставки товару в обох напрямках (наприклад, за вартістю доставки товару Новою Поштою в розмірі 45 грн, передоплата за товар 90 грн). Мінімальна сума передоплати становить 50 грн, але не менше 20% від суми замовлення.

Повна передоплата по картці ПриватБанку. При оплаті через термінали ПриватБанку просимо врахувати комісію, що стягується сам терміналом. Додаткових комісій на карті немає.

Оплата готівкою можлива при самостійній доставці товару в м. Хмельницький, ТЦ «Ріко» (проспект Миру, 69), на першому поверсі, у відділі дерев'яних іграшок Тотоша.

Недавно переглянуті