Аналоги Lego Duplo

Немає збігів
Аналоги Lego Duplo - фото-2

Аналог лего дупло дає шанс безмежної фантазії самих маленьких дітей розвиватися і розкриватися. Відвідати міський зоопарк і нагодувати звірів, відправиться в Середньовічний замок і побачити прапори, тріпочуть на вітрі, відвідати ведмежати Вінні і поїсти меду, зустрінеться з русалочкой Аріель і поплисти з нею на зустріч пригодам, - все це малюк зможе зробити. Так що, поспішіть відкрити перед своєю дитиною двері в чудовий світ захоплюючих забав, - вирішуйте аналог лего дупло купити. Яскраві, барвисті і привабливі фігури у вигляді різних тварин, транспортних засобів, квітів, дерев, представників різних професій обов'язково сподобаються і вам, і дітям. Крім того, давно відомо, що діти краще засвоюють нове і незвідане у вигляді ігрищ, а аналог лего дупло - ідеальне винахід, яке не просто дозволить зануриться в атмосферу свята і веселощів, а й допоможе розвивати соціальні навички на практиці, через вивчення фарб, форм , габаритів.

Конструктор аналог лего - захоплююче дупло

Якщо вам хочеться порадувати свою дитину хорошим і веселим презентом, то зверніть увагу саме на аналог лего дупло, який розроблений на основі вікових обмежень і підходить крихітка від 18 місяців. Duplo відрізняється від стандартних виробів Lego такими перевагами:

  • Аналог лего дупло має дуже широкі і довгі кубики, фігурки та інші елементи.
  • Відмінний варіант для крихітних ручок, виключення можливості проковтування будь-яких деталей.
  • Навіть якщо вашій дитині трохи більше рочку, ви можете підібрати для неї комплект з простих великих цеглинок.
  • Якщо синочкові чи доньці вже 2 роки і більше, то можна без проблем замовляти складний тематичний аналог лего дупло.
  • Також, як картонні пазли і настільні ігри, даний продукт впливає на формування мовлення та дрібної моторики.
  • Отримання досвіду абстрактного та просторового мислення через розпізнавання причинно-наслідкових зв'язків.
Аналоги Lego Duplo - фото-2

На нашому сайті totosha.com.ua ви знайдете виключно високоякісну продукцію. У тому числі і аналог лего дупло, виготовлений з безпечних, нетоксичних матеріалів. Таким чином, ви можете не хвилюватися, що пластик зашкодить здоров'ю карапуза. Можливо, вас зацікавлять інші іграшки для хлопчиків і дівчаток. Заходьте до нас за бездоганними подарунками.